Kde sa dá najvýhodnejšie objednať značka George?

martina05
18. nov 2012

Viete mi prosím niekto poradiť aké sú podmienky a poplatky za poštovné pri objednávaní vecí zn. George z UK??? Chcela by som si objednať priamo, nie cez sprostredkovateľa a neviem, či sa mi to vzhľadom na výšku poštovného oplatí?? Z akej stránky objednávate???

alexhr
19. nov 2018

@aduska1611 ano, od 6- 8.marca ma george noveho prepravcu pre zahranicie, ktory odrata uk dph z tovaru a prirata slovensku dph 20% na tovar a postovne

baby a kids sortiment ma 0% uk dph, preto to navysenie
dospelacke a skolske veci maju 20%uk d0h. tam zmena nie je taka citelna

aduska1611
19. nov 2018

@alexhr dakujem pekne za odpoved ...som chcela objednať odtiaľ iba detské veci a zaskočila ma tá suma :o

delly16
4. jan 2019

Zienky,prosim, necitala som vsetky prispevky. Velmi by som chcela objednat george vecicky pre malu. Viete mi poradit,ci a ako sa da objednat na SK? Pripadne cez koho? Dakujem pekne

alexhr
4. jan 2019

@delly16 ahoj, mozes si objednat sama alebo cez sprostredkovatela.

ak si objednas sama: Ceny sa zobrazuju uz len v librach a upravuju sa automaticky o dph krajiny, do ktorej pojde balik ( vyber vlajky).

priklad detske oblecenie :
pri doruceni na uk adresu uvidis cenu 10 libier. akonahle si pri checkout zvolis dorucenie na Slovensko, alebo pocas vyberu tovaru prepnes vlajku na sk, stranka sa obnovi a uz bude svietit cena 12 libier (10- 0% uk dph + 20% Sk dph).

postovne na slovensko je jednotne 10 libier (ak by niekto natrafil na ine, piste)

prepocet na eur je potom podla kurzu banky v ktorej mas kartu.

takto si kazdy moze prepocitat, kolko bude objednavka stat, ked si objedna napriamo zo stranky

cez sprostredkovatela- kazdy ma svoje podmienky, ci uz objednava na anglicku adresu, alebo priamo na slovensko.

delly16
4. jan 2019

@alexhr dakujem pekne. Viete mi este prosim napisat stranku,kde objednat a nepoznate nahodou nejakeho sprostredkovatela?

marionka31
13. sep 2020

Aj ja by som chcela objednat ale ako cez sprostredkovatela? Kde sa to hlada a objednava cez sprostredkovatela???