Kde sa oplatí kúpiť postieľka, baldachýny a obliečky?

katavinka
6. jún 2008

Viete poradiť dobrý obchod...? Alebo viete mi povedať, čo stoja v Poľsku a či sa tam oplatí kúpiť postieľka? Ale riadna, nie také rozhegané jak napr. mávajú v Hypernove a pod.

betka55
18. jún 2009

ahojte.......neviete mi niekto poradiť aké sú ceny v PL????baldachýn,kočíky a aké značky majú...zavinovačky a tď--ďakujem krásne lebo rada by som tam šla nakúpiť...prosím píšte...........

kwetinnka
19. jún 2009

betka toto vsetko najdes na konikovi nakupy v polsku,ale z vlastnych skusenosti ti mozem povedat ze sa tam veela veci oplatilo,ja som si kupila obliecky s hniezdom, s paplonom a vankusom za 2000sk,ale bez baldachynu a u nas tie iste len obliecky stoja 1800,mam odtial fusak,matrac,prebalovaci matrac,vanicku..len kocik sme nekupili lebo sme este neboli uplne rozhodnuty.

tanity
19. jún 2009

neviem, ci tu mozem pridat emailovu adresu na nakup obliecok zo slovenskeho net shopu, ale skusim aspon naznacit 😵
takze ja som si objednala cez shop4baby a naozaj som aspon zatial spokojna, lebo 10dielna suprava (obliecky, vyplne-vankusik+paplonik, mantinel, baldachyn+drziak, zavinovacka, vreckar, volanik pod matrac) nas vysiel na 71eur plus postovne je 3eura, ak zaplatis na ucet vopred. Komunikacia cez mail bola vyborna, o kazdej zmene ma informovali, cize kazdy den som nasla mail, ze obdrzali moju objednavku, na dalsi den napisali, ze ju balia a pripravuju, na dalsi ze je uz pripravena a nakoniec, ze ju poslali a behom 1-2pracovnych dni ju mame doma...tak dnes cakam, ale zatial velmi dobra skusenost 😉
inak je to presne ta ista supravicka, ktoru dostanete aj na babysen, a tiez na polskom net shope...mne pride ta cena veeelmi dobra za tolko veci. maju vsak aj menej a viacdielne supravy a da sa k tomu dokupit v tom istom dizajne aj prebalovacia podlozka, zavesy, lampicka..ak chcete mat detsku izbicku celu zladenu.
nasla som tu stranku nahodou a som rada 😉 tiez som nasla jednu, kde si mozete dat usit to, co chcete...shop.evenit
a postielku a ine veci sme skusili objednat cez polsky net shop dino, skus pozriet betka do nakupy v polsku, ako radi kwetinnka.
pap

lenka03
20. jún 2009

Tanity, tym polskym eshopom si asi myslela priamo vyrobcu mamo-tato, ze? Cena tam kde si objednala je v porovnani so slovenskymi fajn, ale stale o takmer 30 eur viac ako na polskom, postovne za balik do 30kg z polska je asi 18 EUR. My sme si s kamoskami objednali od poliakov, je tam ovela vacsi vyber vzorov tak sme dlhsie vahali co vybrat, ale sme spokojne 🙂

katren
20. jún 2009

Ahojte maminy, chcela by som vediet vas nazor na postielky...Mame v dome dost malo priestoru, tak nevieme, co je lepsie kupit. Ci klasicku postielku, s pevnym rostom a matracom alebo taku cestovnu s vyskovo nastavitelnym spinkanim pre babatko.Tu cestovnu urcite vyuzijeme dlhsie, no ci nebude lepsia ta klasicka drevena pre chrbticu a zdravie babatka. Poradte, prosim....
Dakujem

tyli
21. jún 2009

ahoj katren,
ja by som na tvojom mieste zvolila klasickú postieľku. my máme iba jednoizbák a vošli sme sa 😉 máme postieľku 140x70, kt. sa dá neskôr prerobiť na postieľku bez bočníc. tak by mala poslúžiť dlhšie ako tie 120x60. myslím, že tie cestovné postieľky nemajú kvalitný matrac.
my sme kúpili niečo takéto:
http://www.coletto.sk/product_info.php?cPath=10...

zuzana030
21. jún 2009

ja som nakúpila za super ceny na www.babysen.sk
dostala som aj zľavu, za väčší nákup..tj. baldachýn, držiak, obliečky a zľava 10% 🙂

tanity
22. jún 2009

lenka03, hej tie som myslela, od polskeho vyrobcu mamo tato 😉
bola som si vedoma, ze rozdiel bude asi okolo tych 15eur, ale zasa na druhej strane, chcela som to platit jednoducho a nekomplikovane prevodom tuzemskym, lebo pri objednavke z dina sme mali toho uz vyse hlavy co sa platenia tykalo...takze som si povedala, ze ozeliem tych 15eur, aj tak mi to prislo ako paradna cena na slovenske pomery a co sa tyka vzorov, tak je tam uzasne mnozstvo a mne sa aj tak z celej kolekcie mamo tato pacil prave ten jeden vzor, ktory mali aj na SK nete 😵
len som uviedla tu slovensku stranku www.shop4baby.sk , lebo maju este lepsie ceny ako na babysene a to uz je co povedat 🙂
(ja som objednala 10dielnu supravicku do postielky plus podlozku prebalovaciu a este aj chranic matraca a vyslo to aj s postovnym na 100 eur)

robertina
20. júl 2009

Ahoj, ja mam postielku od A-po Z 🙂 od www.prisababy.sk
som spokojna uz rok a pol, brala som si u nich komplet vybavicku za cca 27 tisic Sk, a urobili mi este super zlavu.
Pani ktora vlastni stranku je velmi ustretova 😉

lul
24. sep 2009

ahojte, dnes som zohanala klasicku platnovu (ako za starych dobrych cias) plachtu do postielky 120x60 a nikde to nie je. mam este hladat alebo to uz fakt nerobia? frote sa mi nepozdava, mne osobne nie je prijemne, takze ho nekupim ani dietatu. poradte prosim, kde zohnat klasicku plachtu...

lia
26. sep 2009

lul,ale existuju aj jersey plachty-bavlnene 😉
urcite prijemnejsie nez obyc.plachta a frote 😉
kupis skoro v kazdom detskom obchode s navleckami 😉

dosa
26. sep 2009

lul - tiez som kupila detom plachty jersey - su prijemne bavlnene. ja som kupovala tu: http://www.navliecky.sk/index.php?m=1&sub=9&

lul
26. sep 2009

viem, ze existuje yersey, ked sa inak nebude dat, kupim ten, ale radsej by som to platenko. exist alebo neexist?

sue2209
28. sep 2009

Ahojte,
ja som si pokúpila komplet všetko pre malu v obchode v Banskej Štiavnici, kde som síce musela cestovať, no dostala som kúpiť naozaj všetko čo potrebujem a ešte aj podľa mojich požiadaviek mi vedeli niečo objednať. Veci vozia tiež prevažne z Poľska, no tie, ktorým sa nechce ísť na nákupy do Poľska, odporúčam túto predajňu. Majú super ceny a nakúpite všetko v jeden deň. Ak máte niektorá záujem, pošlite mi správu cez IP a ja späten pošlem kontakt na majiteľku obchodu, ktorá mimochodom vie vo všetkom poradiť.

bocmanka
29. sep 2009

🙂 ja predávam krásnu sadu do postieľky, vianočnú červenú so zlatými hviezdičkami, ak niektorá máte záujem, info cez ip...baldachýn, plus konštrukcia, zábrana dookola postieľky, obliečka na vankúš a perinku, príp.aj perinku aj vankúš originál všetko značkové

karaa
19. nov 2009

Ahojte, prosim Vas mate niekto skusenost s postielkami talianskej znacky Pali? Velmi sa mi pacia, no maju nestandartne rozmery, tak by som rada poznala Vase prakticke skusenosti. A tiez neviem, ci su dost stabilne. V BA som ich videla v babymarkete a zdali sa mi trochu nachylne k "rozheganiu".

prikladam aj stranku kde sa predavaju

pali-hana

Vopred dakujem za rady.

katarina.banska
15. feb 2010

ahojte. 🙂
chcela by som sa poradi t ohladom kupi postielky.chcela by som aj so suflikom a so stahovacim bokom.
suflik kvoli uloznemu priestoru a ten stahovaci bok, kvoli tomu, ze v noci by som si chcela postielku prisunut uplne k posteli a ked sa zobudi tak rovno kojit 🙂 . aby som nemusela vstavat z postele. ci je to blbost? je to take dobre s tym stahovacim bokom? mate niektora skusenosti s tym? kedze nemam vobec ziadne skusenosti, tak si to neviem este predstavit. ci to vlastne vyuzijem? alebo je lepsie kupit klasicku bez stahovacieho boku?
chceme klasicku drevenu postielku, hlavne aby bol kvalitny material. pre ktory sa mame rozhodnut? buk, breza,.... nemam ani sajnu.
a tak isto, chcela by som sa positielku aj to krasne hniezdo s baldachynom. je to dobra vec? alebo len rozmar ? 🙂 no zas ked tam budem mat ten baldachyn tak tam potom nezmestim kolotoc nad postielku, alebo ano?
juuuj som sa rozpisala.
no dakujem za kazdu radu.

sakura77
15. feb 2010

katka,ja mam vysuvaciu bocnicu,to je celkom fajn,baldachyn vyzera krasne-ale ked mne zavadzal,takze isiel dole, paplon s vankusom som nevyuzila vobec,kedze maly bol v spacom vaku a prikryty deckou,vankus som do 2 rokov vobec nemala-a to uz isiel do velkej postele-take aj velky vankus,jedine co som ozaj vyuzila bolo ochranne hniezdo okolo 😉 🙂 takze ono je to vsetko krasne ked je to spolu take nakombinovane,ale osobne pre mna uplne nepotrebne 🙂
a kolotoc tak ten ide u nas momentalne velmi casto 😉 cim farebnejsi tym lepsi 😅

gilmorka
30. mar 2010

Ahojte dievcata. Chcem trosku poradit. Mam takuto klasicku postielku, od svagrinej,
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/gilmorka/alb...
a od matraca po vrch postielky je to len 25 cm. Chcela by som kupit mantinel, ale vacsinou su vysoke tak 30-33 cm, a tym padom mi budu vytrcat nad postielku, a nebudem ich mat ako vlastne uviazat. Mam atypicku postielku, alebo ste tiez mali taky problem? Ten matrac je tam dost na tesno, tak napr. taky mantinel, co sa mi paci, ma vypln molitan 2 cm, a to tam asi nezmestim, aby som ho vsunula medzi postielku a matrac. Ked bude matrac v dolnej polohe, uz ten problem nebude, ale zo zaciatku, ked je babo male, co s tym?
A este sa chcem spytat, s akou vyplnou odporucate mantinel? Videla som aj s polyesterom,ale to je vsite, alebo aj s molitanom, a z toho sa navlek dal samostatne prat, tusim firma Evenit to robi. Ked je vnutro vsite, nedeformuje sa to casom pri prani?
Dakujem za vase skusenosti a rady 😉

gilmorka
30. mar 2010

Nikto neporadi?

janina1977
30. mar 2010

gilmorka,
mantinel si môžeš dať ušiť na mieru, ja som si konkrétne dávala šiť u spomínaného evenit-u,
s molitanovou výplňou, ktorá sa dá vybrať pred praním, mala som aj také napevno, ktoré sa nedali vybrať , ale praním sa nedeformovali, len by si nemala prať na vysokej teplote
ak si dáš ušiť namieru myslím že by si nemala mať problém ho pripevniť

gilmorka
30. mar 2010

dakujem janina 😉

dara29
14. sep 2010

Neviete mi poradiť kvalitu týchto dvoch cestovných postielok.
http://www.bambini.sk/sk/product/2968/graco-con...
http://www.bambini.sk/sk/product/2983/jane-two-......
neviem sa rozhodnúť, ktorú kúpiť k starým rodičom
Dakujem

dara29
14. sep 2010

Ten druhý obrázok tuším nejde otvoriť je to postieľka Jane two levels. Skúsim ešte raz. Prosím poradte ak má dakto skúsenosti. vďaka.

http://www.bambini.sk/sk/product/2983/jane-two-...

avanka
16. sep 2010

http://www.svetlodetom.sk/detail.php?sl=sk&stra...
vynikajuca stranka, ja mam odtial zrovna tuto zelenu sadu a bola najlacnejsia zo vsetkych stranok, ktore som nasla

ttmm
23. okt 2010

Prosim vas ma niekto postielku o rozmere 80 x 140? Kde ste zohnali postelnu bielizen, baldachyn a mantinel? Som uz bezradna, postielka je krasna, ale vyzera to tak, ze budeme musiet kupit novu, pretoze zohnat vybavicku sa mi zatial nedari ☹

wvwvw
24. okt 2010

@ttmm ahoj, taky rozmer 80x140 aj existuje, este som sa s nim nikde nestretla, iba 70x140

ttmm
24. okt 2010

Existuje, je to postielka z krorej sa da neskor spravit postel. Pouziva sa aj pri dvojickach. Pacila sa nam, aj to ze je velka, ale nemysleli sme si, ze s tymi ostatnymi vecami budeme mat taky problem.Matrac sme zohnali v pohode, ale plachty, mantinel atd..... ☹

victoria87
1. mar 2011

@karaa Ahoj, prosim ta, zistila si potom nieco o tych postielkach Pali?

karaa
1. mar 2011

@victoria87 ano, zistila. nasa slecna uz skoro rok v jednej takej spava 😉 a je perfetkna, odporucam vsetkymi desiatimi 🙂 stabilna, pevna, vyzera dobre - stale ako nova. kupili sme ju nakoniec v kike, tam bola hodne lacnejsia ako cez net, ci v babymarkete tu v BA. Mali bielu, svetle drevo, tmave drevo. Ak este nieco, kludne sa pytaj....