Kedy nachystať postieľku?

22mariana22
19. apr 2014

Prosim vas babenky, svagrine mi stale hovoria, aby som si nechystala postielku este pred porodom, ze to prinasa smolu, a ze mi to nachystaju, ked budem v porodnici. Lenze ja si chcem vsetko nachystat sama este ked budem doma, predsa je to moje prve dietatko a ja sa strasne tesim, ze si to mozem sama pripravit ako ja chcem. Uz ste sa s niecim takym stretli? Ako ste to riesili?

lulistek
20. apr 2014

pred urcite

kristina36
20. apr 2014

Urcite pred, mna napr. pri rozbaleni krabice cakalo prekvapenie, ze chyba zopar srobov a nedala sa poskladat hned, keby som to mala nechat na inych, kym budem v porodnici, tak na 99% by to dovtedy neporiesili, takze urcite pred. Mne tiez hovorili nie kocik a postielku vopred, ale kocik som trenovala minimalne mesiac pred porodom uz poskladany a postielka bola hotova tiez minimalne dva tyzdne pred.

mirka
20. apr 2014

My sme mali pochystanu pred, my sme ju znova vytiahli po 4 rokoch a dobre ze sme ju skor, tiez nam chybali srobky a to je celkom problem zohnat, ale matrac a vybavenie postielky som urobila ked som prisla z nemocnice, aspon sa na to neprasilo

dankariska
20. apr 2014

Kaslat na povery. Smolu prinesie len to, comu uverime, s cim suhlasime. Ja si tiez chystam pred pripravit vsetko potrebne 🙂 To by sme sa potom zblaznili...

sviecka
20. apr 2014

ide o tvoje babatko, never ziadnym poveram a vsetko si urob podla seba, najlepsie 🙂