Kto má elektrickú odsávačku Tommee Tippee?

elty
30. mar 2012

Ahojte,
zhanam zlatú osobku najlepsie z Ba, ktorá vlastni tento typ odsavacky. Mám totizto problém s jej funkcnostou-:(. odišla mi na nej membrana a tak odsavacka nevytvara správny podtlak a sskoro nič neodsava-:(. tu na Slovensku nemajú nahradne membrany a tak som musela objednať z Anglicka. Kým mi však dorazí z uk tk to potrvá a ja som na odsavacke neskutočné závislá-:(. Nemá teda niekto nahradnu tuto membranu, že by mi ju mohol predať alebo zapozicat aspoň na ten čas čo mi dorazia z anglicka? Nesmierne by ste mi tým pomohli lebo som zufala-:(. Každým odsatim si odsajem menej mlieka a pritom ich mám plne mlieka. Ručne sa mi odsat nedá. Mám doma aj elektrickú nedeľu ale tá mi neskutočné zničila bradavky... Tiež. Nevie vytvoriť správny podtlak ftakze je v oprave a ja nemám čím odsavat. Budem nesmieme vdacna osobke, ktorá mi pomôže-🙂. Tá membrana je tá biela gumicka- priklopka na odsavacke( takom malom bielom cupliku). Ďakujem-🙂

lumarque
28. aug 2012

ahoj mozem sa spytat odkial si objednavala tu membranu ( moja odsavacka je asi 2,5 rocna a ta membrana je ako nechcet na malicku s cupolikom, ale priesvitna) ? KOlko vysla aj s postou? mne sa tiez stratila a porod sa blizi....dakujem

ela13
28. aug 2012

ja som zohnala membranu v predajni premaman, tak skus tam🙂