Ktoré antikolikové fľaše naozaj fungujú?

heymissg
9. aug 2021

Ahojte. Mám skoro 4 mesačného synčeka, predčasniatko. V nemocnici sa naučil na fľašu, všetko bolo v poriadku, po príchode z nemocnice sa naučil na dojčenie. Mlieko som však stratila, tak sme znova na fľaške Problém je že sa hrozne nasaje aj vzduchu, a potom ho bolí bruško. Máme fľaše suavinex- z tej predtým pil v pohode a fľašu chicco. Obidve antikolikové . Má niekto skúsenosť s fľašami s ventilom? Pripadne iné triky ako to zmierniť? Bere aj sab simplex, ale to nepomáha. Hlavne keď ho kŕmiť riadne počuť ako mu to tam bubloce. Vopred ďakujem za rady k téme.

helcanw
9. aug 2021

Za mna len MAM fľaše 👍 a nám napríklad SAB simplex nezabral a skúšali sme aj espumisan, infacol ale nakoniec zabral babycalm a po jedle dať poriadne odgrgnut.

mamamasama
9. aug 2021

Mame vyskusane vsetky.. MAM, Avent, Nuk a jedine Dr. Browns s tou trubickou 👌👌👌

s_a
9. aug 2021

a keď sa kojil tak koliky nemal? lebo je dosť možné, že fľaška ti nepomôže.. ale na druhej strane keď už má 4 mesiace tak pomaly by ho to malo aj prejsť snáď 🙂 syna tiež bolievalo bruško ešte do toho 4 mesiaca

danielahamar
9. aug 2021

koliky nie sú vždy len od fľašky, možno mu nesedí mlieko, alebo laktoza u UM

heymissg
autor
9. aug 2021

@mamamasama akurát tu som aj pozerala, tak skúsim 🙂

heymissg
autor
9. aug 2021

@s_a nemal. No je to možné, pracujem aj s touto verziou, avšak skôr mi to sedí na tú fľašu. Lebo je občas sa z nej aj pokojne nasadenie a napríklad dnes doobeda po takom jedení spal dve hodiny a nepučil sa. Keby som nepočula pri kŕmení ako to nasáva a rovno mu zabubloce v žalúdku, mlieko by som riešila ako prvé. Len je to raz tak, raz tak.

mamamasama
9. aug 2021

@heymissg u nas top.. mne ju odporucila kamaratka…mali sme tu sklenenu.. potom sme kupili aj vacsiu velkost… podla mna neolutujete 🙂

heymissg
autor
9. aug 2021

@danielahamar budeme meniť mlieko tak či tak, lebo má pre predčasniatka a už dosiahne váhu aby sa mu zmenilo, tak uvidíme, čo to spraví. Nasledujúce má mať hypoalergénne

heymissg
autor
9. aug 2021

@mamamasama majú sklenené? Super, lebo ja mám všetky sklenené a do plastu nechcem určite ísť. Idem to omrknúť

danielahamar
9. aug 2021

@heymissg skúste, ale nemyslím, ak tak, potom tlač na bezlaktozové od mudr.

lucijalucy
9. aug 2021

Dr Brown's 1000% 👍🏼👍🏼👍🏼

lenicka777
9. aug 2021

U nás jednoznačne avent

marcelka321
9. aug 2021

Jedine MAM fľaše 🙂 tie si nemôžem vynachváliť, hneď od začiatku. Teraz čakáme druhé bábo a rovnako siahnem po rovnakej značke 🙂