Ktoré obchody s detskou obuvou uprednostňujete?

ivinecka113
9. mar 2013

Ktoré obchody s detskou obuvou máte najradšej a hlavne ktoré značky kupujete svojim deťom, aby tá obuv bola zdravotne nezávadná a mala aj klenbu, aby sa predišlo plochým nohám? Máte skúsenosti s obchodom CCC, lebo majú tam celkom pekný výber, len neviem, či sú kvalitné. Alebo radšej zájsť do Deichmannu alebo Garfieldu?

mariankas
9. mar 2013

Ja nakupujem najmladšiemu v Čechách obuv Fare. Je zdravotne nezávadná a kvalitná. Som maximálne spokojná. Našla som si detský butik v centre Brna, kde ju predávajú zaškolené predavačky, ktoré obuv dieťaťu aj vyskúšajú. Podobný butik je aj v BA pri Kramároch. Okrem toho ešte sandále z Protetiky ako prezúvky do škôlky aj na doma.

mariankas
9. mar 2013

Tak som našla tú predajňu v BA: http://www.beni.sk/ . Majú už aj internetový obchod. 😉

soldi
9. mar 2013

@ivinecka113 male deti maju mat plochu podrazku ,ortopedicka sluzi pre deti so zdravotnymi problemami 😉
je tu uz asi milion tem o detskych topankach.
nepises ake stare mas deti
do troch rokov by mali byt topanky- ohybna podrazka, spevneny clenok, pevna pata. topanocka by mala byt lahka a idealne z prirodnych materialov, aby sa nozicka nepotila.

v deichmane je znacka elefanten, ta je kvalitna. alebo superfit, ta je tiez dobra, ale neviem, ci jediny kamenny obchod nie je len v ziline.

ivinecka113
autor
9. mar 2013

Dcerka bude mat 6 rokov. Ja som jej vacsinou kupovala z Deichmanu, ale otvorili u nas CCC a videla som tam pekne topanky, len sa mi zdaju, ze vo vnutri su uplne ploche. Tak neviem, ci su dobre. A hladala som tu taku temu, nasla som vela o obuvi, ale ja som bola prave zvedava na ten obchod CCC. Nestretla som sa s nikym, kto by sa podelil o svoje skusenosti s ich detskou obuvou.

hori
9. mar 2013

@ivinecka113 a je ta detska obuv v ccc kozenna? ja som tam pozerala iba damske a vsetko to tam boli iba imitacie koze, tak som odtial pomerne rychlo isla prec...
@soldi superfity mavaju aj v humanicu.

beruska.zuzanka
9. mar 2013

@hori v ccc majú obuv aj koženú aj umelinovú, rovnako ako v deichmann-e 😉

luciahromadkova
9. mar 2013

ja nakupujem tu http://eshop.boticky.sk/, v predajni priamo a potom http://www.protetika.sk/index.php?sk&page=katal... v ich predajni, alebo tieto topanky v lekarni v BA, nas drobec ma ale siroku nohu a vysoky priehlavok, takze tieto nam vyhovuju,
obuv beni poznam, akurat su tam vyssie ceny, ale pekne a kvalitne topanocky

seeweed
9. mar 2013

Krasne topanocky maju aj v BA v predajni Kiddo. Aj stranku maju www.kiddo.sk. Mame od nich aj jesenne cizmicky,aj snehulky,aj papuce. Teraz si uz robime zalusk na jarnu kolekciu 🙂

meinkonka
10. mar 2013

moje oblubene znacky su ELEFANTEN /v deichmanne/, z netu objednavam kozene D.D.STEP /na mimibazar.sk/, prpadne papuckove BEFADO, RENBUT /mimibazar/ a este ma napadaju zimusne SUPERGEAR. aj nike, adidas a puma maju niektore dobre topanocky. ja osobne preferujem ohybnu podrazku s makkou stielkou bez klenby, pripadne len s minimalnou ak to inak nejde 🙂

froschka
10. mar 2013

Ja pridavam moju zlu skusenost s Elefanten z Deichmanu! Cizmicky do zimy nepremokave s eletex povrchom a premocili sa od snehu za 30 min ! A susili sa 2 dni! Onicom! Ale pozooooor elefanten z rakuska boli prve topanocky pre dcerky dvojicky a vynosila ich aj Leonie a aj neterka!!!! Takze na sk uz nekupim ani podrazku! Naozaj naj boli Geoxy zatial a inak vsetky topanocky z Vögele shoes. Ecco a Superfit doporucujem tiez ale fakt na Sk nekupujte

igi24
27. mar 2013

Zopar kvalitnych detskych topanociek je v shooos: http://www.shooos.sk/deti/tenisky.html

ivanka.7
29. mar 2013

@soldi superfity maju napr. v humanicu 🙂 aspon my sme tam malej kupili 🙂 a pozeram ze aj v tom beni na Kramaroch ich maju 🙂

ninuskamato
4. apr 2013

u nás sa stali obľúbené topánočky od Wandy, sú to zdravotne nezávadné topánočky a pre malú veľmi pohodlné. Nosili sme ich vlastne od prvých capačiek. V Topoľčanoch ich kupujem v obchodíku Minitopánočka a majú aj internetový obchod minitopanocka.sk

biba12
6. apr 2013

@hori ale v humanicu je maly vyber. V beni na kramaroch mi vzdy pomozu,vyskusaju ich oni,poradia. Kupujem boty deckam len tam. Maju viac znaciek. Detom najlepsie sedia superfity.

renatka100
6. apr 2013

Vsetky topanky kupujem cez amazon.de ked je vypredaj tak su tam neporovnatelne ceny ako u nas a vsetko znackove topanocky ako superfit, richter a ine. Postovne okolo 5 eur 🙂

aurav
19. apr 2013

skúste pozrieť aj www.stuplik.sk 🙂

trudka4
28. apr 2013

Koupili jsme malému botičky FARE v obchodě Fare na Moravě. Jsou české výroby, velice kvalitní, celokožené a jsme s nimi spokojení.

arvven
20. máj 2013

my mame topanocky (v. 23) znacky Action Boy z obchodu CCC a su uplne perfektne. Maju kozene cele vnutro, ohybnu podrazku, su lahke a tenke (nepari sa malemu v nich nozka ako v topankach na styl botasiek), vpredu na topanke maju este vyvyseny gumeny okraj proti oskrabaniu (co sa nam velmi hodi) a stali 15 eur, co je velmi prijatelna cena 🙂 ale aj tam som uz videla topanocky za 9 eur a boli jak z cinaku, treba si vsetko poriadne popozerat

stanislavao
7. nov 2013

mamicky, ake su vase skusenosti s botickami z ccc? vcera som kupila synovi zimne za 35e, co je podla mna dost vela a hned mi jedna mamicku tu na MK pisala, ze tie boty su velmi premokave. su kozene.

skynet
18. nov 2013

Slovobuv Bardejov - velky vyber super ceny

beatrix13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
merilin
9. apr 2014

obnovujem temu 🙂 chcela by som sa opytat, z akych eshopov nakupujete. Zhanam nejake pekne moderne topanky(najlepsie na viazanie) alebo kozacky na prechod pre dvojrocnu dcerku. POzerala som Zara, Next,.. nic som tam pekne nenasla... dakujem za rady

meluela
9. apr 2014

@merilin odporucam e-shop slovenskeho vyrobcu rak (http://www.prezuvky.sk/sk/) - maju nove rozkosne modely topanociek s uzasnym dizajnom.
Tiez som bola zufala z ponuky kamennych obchodov v BA - elefanten v deichmanne skoro ziadny vyber, v little foot ked som chcela kozene tak aby som vytiahla z penazenky 60-100e 😠
Tu som za 60e dokopy nakupila papucky, gumaky, platenky a kozene topanky.
Trosku dlhsie im trva dodanie - naozaj tych 10 dni to potrva ako pisu na stranke.
Tiez odporucam vybrat radsej model s brusenou kozou a naimpregnovat ... mame taky kde je iba leskla a ta sa dost rychle okopava (no ale mam akcneho chlapceka 😀 ), na platenkach mame brusenu a ta je ok.

merilin
10. apr 2014

@meluela su pekne 🙂 , len nevidim, ci je tam aj ortopedicka vlozka

meluela
10. apr 2014

@merilin je tam vyberatelna vlozka - anatomicka - teda oni ju tak volaju kedze ortopedicke vlozky z definicie su pre problematicku nohu, anatomicke pre zdravu nozku ktora ma ostat zdravou aj nadalej 🙂
vlozku maju kozene topanocky aj platenky/tenisky, obe maju mierny oblucik

sisi79
10. sep 2014

@meluela a su nepremokave?alebo mi vie niekto poradit topanky pre trojrocnych chlapcov na prechodne obdobie ktore nebudu premokat?

meluela
10. sep 2014

@sisi79 ahoj, nepremokave asi len trochu ked naipregnujes, membranu nemaju. Po case som dost sklamana, velmi rychlo vyzerali ako po 2 detoch ... a to ich nosil v lete. Je strasne velky problem zohnat dobre topanky za normalnu cenu. Nepremokave za normalnu cenu som raz pre synceka mala z deichmannu bärenschuhe ... i ked neboli nejako speci na vyzor tak mali tu membranu a nepretiekli. Ked som teraz pozerala v obchodoch nepremokave, tak ze ze 80 eur ... no katastrofa 😒

kikina84
10. sep 2014

@ivinecka113 vsetky obchody co mas v satuse su shity..mam odtial niekolko topanok a vsetky sa rozpadli po par tyzdnoch nosenia,ci sa jedna o detske alebo dospelacke,detto vsetko na jedno kopyto..Aj z okolia pocuvam taketo iste nazory na tieto obuvi..je to nekvalita na entu..Ja po novom uprednostujem radsej za obuv priplatit a kupit nieco poriadne,nieco co vydrzi dlhsie,ako behat kazdy mesiac po obchodoch a riesit reklamacie alebo kupovat nove,nebavi ma to..Takze premna TOP v obuvi momentalne co sa kvality tyka je ECCO,alebo ADIDAS,prípadne kvalitnejšia obuv priamo zo športových obchodov,špecializovaných na rôzne typy obuvi (bežecké,hálové,,atď ) 🙂

meluela
10. sep 2014

@kikina84 no mne sa zda 80e za detske topanky fakt ze sila ak ich ma nosit par mesiacov, aj ked ecco su vyborne. A adidas detske su riadne smejdy, to okolo koze ani neslo, neviem ci maju niekde aj kozene verzie a kolko stoja. V deichmane kedysi mavali dobry vyber elefanten, tie su super, ale mavaju ich tam stale menej a len male cisla. Bärenschuhe sa este daju, ale tie boby shoes su uz umelina, a v tych ostatnych obchodoch (ccc, reno) kozene ani nemaju. V humanicu som kupila superfitky co su tiez skor premiova znacka a po case sa uplne vydrala guma. Teraz som nasla celkom obstojne kozene u batu a tiez sa este da vybrat z bama topanok ak ma clovek stastie.