Kúpim v Tescu detské nohavičky?

hruska91
29. mar 2021

Ahoj súrne potrebujem kupit gatky dcere velkost na 2 roky. Nechcem čakať ked objednam z netu, kým pridu. Poradte kde kúpiť. Predaju mi napr. V tesscu aj ked to niesu potraviny, drogeria? Alebo predava nejaky obcjod cez "vydajne okienko" ďakujem

vikusjk
29. mar 2021

@hruska91 u nás v tescu sa dá oblečenie kúpiť normálne, aj v Lidli sa dá, dokonca mali v letáku uvedené, že povolený je predaj životne nevyhnutných potrieb, takže ak bude niekto riešiť, treba povedať, že to je pre vás životne nevyhnutná potreba. Snáď nemá dieťa behať bez nohavičiek...

anjelok
29. mar 2021

Ahoj, v Tescu je detske oblecenie odpaskovane, da sa kupit.

pribinak
29. mar 2021

Oblečenie je odpaskovane asi od polovice januára

mamaty90
29. mar 2021

@hruska91 ano da sa.ja som asi mesiac dozadu kupovala pre malu (2roky) kúpila som veľkosť 2-3 roky a boli jej dosť voľné lebo je chudšia. Tak druhý krát už tam mali 18m-24m a tie sú jej akurát

pribinak
29. mar 2021

@vikusjk nikto sa jej nebude nič pýtať, nemusí nikomu tárať že gatky sú nevyhnutná životná potreba 🤣🤣

vikusjk
29. mar 2021

@pribinak ved jasne, ze nemusi, zrejme sa jej na to nikto ani nebude pytat

pribinak
29. mar 2021

@vikusjk určite sa jej nikto nič nebude pýtať. Oblečenie v tescu sa normálne predáva skoro 3 mesiace

vikusjk
29. mar 2021

@pribinak vsak ale podstata bola presne to, napisala som jej, ze ich kupi aj v tescu, aj v lidli. Naco riesit kazde slovicko 🙄

jani321
29. mar 2021

Ahoj. U nás fungujú aj malé obchody s oblečením cez výdajne okienko. Zavolám, nachystaju mi a ja si prídem vybrať. A nemusím nič objednávať z netu. Zisti, ktorý obchod v tvojom meste takto funguje. U nás v tescu často nemajú doložené veľkosti. Síce som tam kúpila dcére nohavičky (veľkosť 110) ale asi až na tretí krát.