Lehátko Babybjorn - alternatíva

29. dec 2020

Ahojte viete mi niekto vysvetlit prečo je to lehatko od babybjorn take drahé a v čom je take výnimočne oproti ostatným lacnejším ?? Oplati sa doňho investovať ?
Existuje nejaka lacnejšia alternatíva ??

aleshka_supermama
29. dec 2020

Ja som babybjorn lehátko kupovala z druhej ruky, a boli to najlepšie investované peniaze.

barboratoth
29. dec 2020

My sme ho využili pri oboch deťoch na 100%. To bola najlepsia kúpa co sa tyka potrieb pre babo. Ja som v ňom nenašla žiadne mínusy. Je male, skladne, pevne, ma relatívne velku nosnosť, dá sa cele zvliect a vyprat, využili sme ho pri prvých príkrmoch, keď deti nesedeli, dá sa polohovať, dá sa k nemu dokúpiť hrazdička s hračkami, lahko ho supnem aj na kuchynský stôl, na linku keď varim, aby na mna maly videl, brali sme ho aj k svokrovcom keď sme šli na par dni, je dizajnové a nie je to taká velka raroha ako niektoré tie kikiriki velke hojdatka co sú v ponuke 🙂

bbebe
29. dec 2020

najlepsie hojdatko, nevahaj s kupou ani sekundu. vsetky pozitiva boli uz napisane vyssie. ja tam kludne necham maju samu a odbehnem do inej izby, na zachod a podobne a dojdem a mala sa hojda a pisti pri tom cize sa zabavi a nelezi len tak a nekuka do blba a tym padom by podla mna aj plakala. x krat do ogrcala x krat okadila, vecer som to supla do pracky rano to bolo suche. do auta do supnes ked niekam ides, ja to šucham po parketach ked ju premiestnujem a parketam nic neni. v jednej ruke dieta v druhej hojdatko a ides do inej izby.... ja ked sa idem sprchovat sup do hojdatka a mala sa hojdaaaa a kuka na mna a smeje sa ked robim opičky. da sa v tom kraaaasne uspat iba jemne hojdas nohou. naozaj KUPUJ a nerozmyslaj 🙂

bbebe
29. dec 2020

a este ma uplne jednoduche zapinanie. ziadne popruhy

prea
31. dec 2020

Najlepšie utratene peniaze aj ja som mala pochybnosti no už nepochybujem oplatí sa zaplatiť 🙂 alebo kúpiť z druhej ruky ak sú a nemáte toľko peniazkov