Má niekto možnosť nakúpiť v Brendone a poslať mi to poštou?

murkodm
23. okt 2012

chcela by som par veci z brendonu,hlavne choditko no cez internet sa nedaju kupit len osobne v predajni, bola by niektora ochotna pomoct? velmi by som bola vdacna 🙂

xlucia
23. okt 2012

@murkodm a co presne potrebujes?

murkodm
autor
23. okt 2012

porebujem choditko presne toto http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/35316a pripadne este par malickosti 🙂

murkodm
autor
23. okt 2012

@xlucia mohla by si tam zbehnut? dalo by sa ti?

xlucia
23. okt 2012

@murkodm tvoje dieta ma 4 mesiace a zhanas choditko, tak som sa pytala co vsetko tam chces nakupit

xlucia
23. okt 2012

@murkodm mne ten link nejde

murkodm
autor
23. okt 2012

@xlucia http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/35316 zhanam choditko, lebo ho uz bude coskoro potrebovat a toto som videla len tam 🙂

xlucia
23. okt 2012

@murkodm 🙂 🙂 🙂 a uz ti lezie po styroch, alebo dokonca chodit v styroch mesiacoch okolo nabytku?? ked vies kedy a ze urcite ho bude potrebovat?? 🙂 🙂 🙂

kata13
23. okt 2012

tu maju nieco podobne http://www.perinbaba.sk/choditko-formula-so-sto...
ale vcera som videla niekde aj take ako v brendone, len ho neviem teraz najst

cammille
23. okt 2012

@murkodm ale ved si mozes priamo u nich objednat a oni ti to poslu, funguju ako e-shop.... 😉

kata13
23. okt 2012

@cammille brendon nema eshop, cez ich stranku sa neda objednat

murkodm
autor
23. okt 2012

@cammille ved to ze nemaiba sa da urobit nakupny zoznam to je vsetko.

katy1979
23. okt 2012

@murkodm vsak polsko mas za rohom detskych veci tam maju pokial viem kopu a mozno aj lacnejsie ako v brendone. Co sa tyka choditka to uz je ina tema tak si radsej dam po prstoch a kusnem do jazyka.

leusska
23. okt 2012

@murkodm nic ma sice do toho nie je, ale preco chces choditko? Obzvlast, ked je uz jasne ake su skodlive (neprimerana zataz na chrbticu, deformacie bedrovych klbov atd.) Tvoj syncek nebude o to skor chodit, prave naopak ubrzdi ho to vo vyvoji... Vies, ze cesky ortopedi chceli presadit zakon, ktory by zakazoval predaj choditok? Nechcem v ziadnom pripade do teba rypat a ani nic podobne, je vecou rodica co svojmu dietatu kupi, ale kedze by sme najradsej dali nasim detom vsetko tak nakupujeme aj veci, ktore vobec nepotrebuje, len preto, ze sa nas snazia predajcovia presvedcit, ze bez toho nase dieta nemoze zit...

leusska
23. okt 2012

@katy1979 mne to nedalo 😲

katy1979
23. okt 2012

@leusska ja uz si davam radsej po rukach lebo potom tu dostavam vynadane. Ale mas pravdu a musim s tebou len suhlasit

lucianna1312
23. okt 2012

@murkodm ahoj, nejde mi otvorit ten link, niekedy buduci tyzden by som pre neho skocila 🙂

koniarova
23. okt 2012

Ženy, to je hádam jej vec, prečo chce chodítko.!!! Otázka znela úplne inak. 😒 😒 😒 😒 😒

murkodm
autor
23. okt 2012

v dnesnej dobe je vsetko skodlive, boze vsak co pouzivali nase mamy a babky, kazda z nas ako male deti ste sedeli v chodaku a mate pokrivene chrbtice alebo daco s klbmi? nie keby oli skodlive tak uz davno sa nepredavaju. ja chcem choditko aby som maleho moha normalne nakrmit, lebo ked sedi tak je zhrbeny a zle sa mu papka a ked ho drzi rovno tak krasne papka. to myslim tych par minut v chodaku ho nezabije, j to urcite lepsie ako nechat take male dieta sediet , to mu skor tu chrbticu skantrite.

murkodm
autor
23. okt 2012

@lucianna1312 ten druhy link ide 🙂

leusska
23. okt 2012

@koniarova ano, mas pravdu, ze je to jej vec a aj v tom, ze otazka znela inak...mne to nedalo kedze som "choditkove dieta" a mam skoliozu ako hrom...ale uz koncim, kedze tema je naozaj o inom 😉

katy1979
23. okt 2012

@murkodm a nerozmyslala si skor nad polohovatelnou stolickou na jedenie? ak ti teda ide o jedenie.

murkodm
autor
23. okt 2012

@katy1979 ano ale ide o to sedenie ze sa mu tak ze je lebo je zhrbeny ked bude uz pekne sediet tak potom

katy1979
23. okt 2012

@murkodm preto pisem polohovatelnou. v tej sa urcite hrbit nebude a da sa bez problemov aj nakrmit. vacsinou maju 3 polohy a ten sklon v najnizsej polohe je dost velky

murkodm
autor
23. okt 2012

@katy1979 maly sa mi aj v lahu dviha do sedu aj ked je hlava vyvysena ze napr. lez na vankusi tak sa síli a zdviha nohy aj hlavu tak v takom pololahu by uz vobec nebol.

katy1979
23. okt 2012

@murkodm ty vies ty si poznas svoje dieta. ja len ze vyuzitie takej stolicky je od teraz do 2-3 rokov veku dietata. choditko smrtelne k zivotu nepotrebujes.

murkodm
autor
24. okt 2012

dakujem vsetkym za komentare ale uzatvaram tuto temu . dakujem

niki812
31. dec 2012

aký kočík je naj som uz zufala tento je podla vás oki? http://www.kociky-tako.sk/kociky/kociky-ballila...

jessey
10. jan 2013

dievcata ja sa tiez pytam kto by bol ochotny mi tam ist a poslat balicek postou. prosim info do spravy. dakujem 🙂

mimisk
15. jan 2013

@niki812 tako balilla slim