Ma niekto poschodovú posteľ elko Beni-L?

ada21
10. feb 2014

Prosim Vas, nema niekto tatkuto postel pre deti? Zaujimalo by ma ci ste s nou spokojne.

ada21
autor
10. feb 2014

Syn 4,5 roka a chcel by poschodovu postel, tak pozerame nie velmi vysoke postele

ellysa
7. máj 2014

Nikto nic?Aj ja som ju dnes objavila.
@ada21 vy ste ju kupili?

inull5
7. máj 2014

@ada21 ja som ju mala pred mesiacom vo výhľade v bielej farbe.naživo som ju ale nevidela az v kike a mobelixe.je to bukove drevo co je podla mňa nutnosť pri poschodovej posteli.ale deti po posteli skáču a pozri na tie spoje ako je to napojené na police a tu druhú postel,ma to tendenciu sa uvoľniť.preto vyberajú poschodovu postel tzv.z jedného kusa čiže takú ktora sa nedá rozložiť na dve postele.my sme kúpili v kike.je dobre ju vidieť na živo.sme spokojní .

ada21
autor
12. máj 2014

@ellysa nekupili sme ju, ja by som potrebovala aby sa dali rozlozit, teda dat zaseba. Jedna by bola normalne vyvysena a za nou klasicka nizka. Lenze tu ta vyvysena drzi dvoma nohami o tu nizku

patkaza
29. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

vyzerá veľmi pekne len asi to nie je masív :( .. treba pozerať presnejšie na stránke výrobcu alebo predajcu http://akoapreco.com/podla-coho-vybrat-poschodovu-postel/