Mám dcérke kúpiť chodítko?

nati11
27. okt 2022

Ahojte mamičky neviem sa rozhodnúť ci mam kúpiť dcérke choditko mame 5 mesiačikou takže máme ešte na to čas ale mi ortopéd povedal nedávať do choditka a to isté povedala neurologicka no neviem ci to fakt as tak škodí detskej chrbtici ved keby áno tak by to nepredávali ale máte skúsenosti z choditkami pripadne ako začali vaše detičky z prvými kočíkmi.

aliaray1
28. okt 2022

@nati11 nie, nie a nie. So vsetkymi neurologmi, pedi a fyzio som sa o tomto bavila a su rezolutne proti pomockam na chodenie vratane takych co tlacia pred sebou.

titla
9. nov 2022

Nie. Som choditkove dieta. Preskocila som fazu stvornozkovania a od 11r mam problem s chrbticou.

katka1389
9. nov 2022

@nati11 ja som nemala a pekne sa sami naučili... Veľa veci sa predáva a sú nevhodné...

bessdonna
21. nov 2022

@nati11 predavali by moja.je na trhu vela veci co skodi.a ked to aj povedal,mali by sme respektovat.a ked si dostala,tak davaj ju tam minimalne.na chvilocku nech sa popozera,alebo kym povysavas kuchynu.na 15-20 min,na cas nevyhnutny.urcite nech tam neni cely den.ja som v choditku bola stale,chrbtica ma bolela cely zivot.paradoxne teraz pocas tehu je to fajn