Mám dieťaťu kúpiť ešte zimné topánky?

hanaxxx
29. mar 2023

Ahojte, pred tyzdnom som dietatu kupila prve topanky, kozene ricosta pepino romy. Ibaze teraz sa mi zda, ze vonku je na ne este zima a ked pozeram predpoved, tak nejake stabilnejsie teplejsie pocasie nevidim. Mne by v nich nohy, keby bolo pod 10 stupnov, isto zamrzli. Uz som objednala merino vlozky, ale aj tak mam obavy, aby mu nebolo zima, jednoducho nie su to topanky do zimy, ziadne zateplenie, aj ked predavacka povedala, ze od 5 stupnov hore kludne, no ale ked pojdeme vonku rano, nebude ani 5 stupnov. Uz som pozerala nejake zimne vypredaje na par strankach, ale tie ceny aj tak vsade 30 a viac euro a bude ich nosit maximalne mesiac (snad v maji uz pride jar). Skusene mamy, poradte daco : ).

zitaje
29. mar 2023

@hanaxxx za mňa zbytočné... daj mu vlnené ponožky. Nepôjde na túru 😀 . Chvíľu pobehá, potom ho posadíš do kočíka s fusakom.

nwnw
30. mar 2023

@hanaxxx kup demar mammut a vyuzijete qj na jar v dazdi

ruzasipova
30. mar 2023

@hanaxxx Na medzi obdobie kupujem celorocne topanky - nie zimne, nie letne

simsalabim
30. mar 2023

Podla mna ak este kupis aj klasicke tenisko-botasky, v tom mu urcite zima nebude, daju sa nosit celorocne, vyuzijete aj na ihrisku...

kristinapetronela
30. mar 2023

Kúpila by som vo výpredaji ešte nejaké teplejšie .

sense
30. mar 2023

Už by som nekupovala zimne

1mina
30. mar 2023

Presne ako pise @simsalabim kupila by som taketo tenisko-botasky ktore sa vyuziju, moje deti v nich bezne chodili v takomto pocasi a ok. Zimne by som teraz uz urcite nekupovala, navyse v.mojom ponimani zimne su v ktorych chodia von ked su - teploty atd 🙂

ibrunova
30. mar 2023

Úplne zbytočne ich budeš kupovať.

zuzkapap
30. mar 2023

Keď dieťa behá po vonku zima mu nebude 🙂 moja už nechodí v zateplenych cca 3tyzdne, lebo jej vyrástla noha a už sa mi neoplatilo kupovať ďalšie... Nemala ani raz ľadové nohy ... Buď je vo fusaku alebo v pohybe

hanaxxx
autor
30. mar 2023

Tie tenisko-botasky mi nenapadli, dobry napad, nasla som aj take, co sa mi celkom pozdavaju a za slusnu cenu

slavomira236
30. mar 2023

@nwnw v mamutoch sa roztopi..
Ja som dcerine musela uz pred 3tyzdnami schovat mala mokre ponozky v nich uz..

lenqua_12325
30. mar 2023

@hanaxxx tieto máme doma. Sú super.
Inú značku už nekupujeme.

hanaxxx
autor
30. mar 2023

@lenqua_12325 presne tieto botasky?

lenqua_12325
31. mar 2023

@hanaxxx aktuálne tieto. Kožené. Neviem aký materiál sú tie Tvoje na fotke.