Máte postieľku, ktorá sa dá pripevniť k rodičovskej posteli?

danika999
12. júl 2013

Ahojte chcem sa opýtať, či máte skúsenosť s postieľkou, ktorá sa dá pripevniť k rodičovskej posteli..vyzerá asi takto http://www.perinbaba.sk/klups-detska-postielka-...
je síce malinka, ale vidí sa mi celkom praktické mať bábo po ruke..máte s ňou niekto skúsenosť?
ďakujem za odpovede 🙂

martimova
17. okt 2015

@mimusa94 ok, dakujem, kupili sme origos ,ale z DE..lacnejsie a aj skor doprava ako z SK .. 😉

petra122
18. okt 2015

Ahojte zienky nemate niekto odfotene klasicke postielky ako mate dane ku posteli bez tej bocnice?

katkaajurko
24. feb 2016

skoda ,ze sa tieto postielky nevyrabaju vacsie,lebo uprimne-najviac to treeba koli nocnemu kojeniu,nemusie vstavat a prehadzovat dieta hore dole,ale len prisunut,lenze kto uz kojil, vacsino sa koji dlhsie ako pol roka...a co potom? tieto su hrozne male,mali by byt origos aj v klasickej velkosti,nastavitelne a pripevnitelne....

nevie niekto odporucit klasicku,kde sa da dole bocnica a vysku si prisposobim k dospelackej?

ivuska9
7. mar 2016

Mal by este niekto zaujem o babybay postielku?

medovka14
7. mar 2016

@ivuska9 predavate? mozem poprosit info do posty? dakujem

evkafekete
7. mar 2016
Používateľ evkafekete je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evkafekete.

@ivuska9 cena?

maliny
15. mar 2016

Aj ja by som mala zaujem ak niekto predava. Dakunem

snehulienka155
15. mar 2016
Používateľ snehulienka155 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od snehulienka155.

nie je to kocky zbytocne drahe?

ivuska9
15. mar 2016

@maliny ja predavam - kukni moj bazar ☺

ivuska9
15. mar 2016

@snehulienka155 urcite to neboli vyhodene peniaze...vyuzila som to pri obidvoch detoch a neviem si to vynachvalit...ziadne vstavanie, babatko pri tebe a predsa v bezpeci...😊

snehulienka155
12. apr 2016
Používateľ snehulienka155 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od snehulienka155.

@ivuska9 cize ovela lepsie akoby malo spavat v posteli s rodicmi? 🙂

ivuska9
12. apr 2016

@snehulienka155 tak ono v podstate je s nami v posteli 🙂

tali2303
9. aug 2016

Zdravim.My sme pouzivali postielku 4 mesiace. Bola som velmi spokojna, mala som malu stale pri sebe a nemusela som sa bat. Lenze strasne rychlo nam vyrastla hlavne do dlzky lebo obidvaja sme vysoky takze by som ju tiez rada predala. vedela by som k tomu poskytnut aj kvlalitny matrac(kokos-molitan-kokos).

lydia_b
6. sep 2016

@tali2303 Dobry den. Predavate Babybay postielku aj s madracom? Kolko by stala? Vopred dakujem za info.

ivuska9
11. sep 2016

#iingrida skuste sa tu popozerat

ivuska9
11. sep 2016

@iingrida skuste sa tu pozriet

petulien
3. okt 2016

Nepredáva niekto túto postielku za rozumnu cenu?

mar1anna
10. okt 2016

@petulien ahoj...ja mám na predaj takúto...je možné nastaviť výšku k posteli, na kolieskach s brzdou...my sme si veľmi pomohli s ňou.. ak by si chcela, ozvi sa, dohodneme sa..

petulien
10. okt 2016

@mar1anna ďakujem veľmi pekne ale chcela by som len BABYBAY originál alebo maxi.

el2
26. nov 2016

@petulien dobry den, my sme dostali taku postielku, ale nepouzili ju - takze predavam ju uplne novu, zabalenu ak by ste mali zaujem. Cena 60€

petulien
28. nov 2016

@el2 jeej ďakujem veľmi pekne, už som zohnala cez bazár 🙂

ramimoathjana
30. nov 2016

@mimusa94 je to este aktualne? dakujem

ramimoathjana
30. nov 2016

@mar1anna mate ju este na predaj? dakujem

mar1anna
18. dec 2016

@ramimoathjana ešte je aktuálna..

wandallka
18. dec 2016

mimusa94 - komu ste ju predali ? - zeby som maminke napisala ci ju este ma? dakujem :D

marinnah
26. jan 2017

@el2 ahoj, predala si prosím tú postieľku?

marinnah
26. jan 2017

@mar1anna ahoj, predala si prosím tú postieľku?

lacka83
9. apr 2017

Ahojte, mala by som záujem o kúpu postieľky k posteli s rozmermi 40x90...vopred ďakujem za ponuky s foto 🙂

aber
30. apr 2017

@mimusa94 dobrý deň máte ešte tú postielku prosím vás?

mariac91
25. jan 2018

@veverka84 aka cena postielky clups ?