Máte postieľku, ktorá sa dá pripevniť k rodičovskej posteli?

danika999
12. júl 2013

Ahojte chcem sa opýtať, či máte skúsenosť s postieľkou, ktorá sa dá pripevniť k rodičovskej posteli..vyzerá asi takto http://www.perinbaba.sk/klups-detska-postielka-...
je síce malinka, ale vidí sa mi celkom praktické mať bábo po ruke..máte s ňou niekto skúsenosť?
ďakujem za odpovede 🙂

anulienkalenka
23. aug 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

kde sa da taka postielka kupit? má aj spodny šuflik na uloženie veci?

lacka83
24. aug 2018

@anulienkalenka ja som kupovala z detskapostel.sk len tú najlacnejsiu maličkú 40/90 kvôli nedostatku miesta a používali sme ju do 8 mes, kým sa nezačal drobec stavať na nohy, potom sme dali klasickú postieľku bez bočnej steny a tiež ju mám úplne pri posteli

katkaajurko
14. sep 2018

keby niekto potreboval, mam v bazariku nasu postielku pripevnitelnu k manzelskej

https://www.modrykonik.sk/market/detske-postiel...

alessandra69
24. feb 2020

@katy1979 ale ako ste ju pripevnili k posteli manželskej? Aby sa neodsuvala

lacka83
24. feb 2020

@alessandra69 my sme to mali úplne pri stene nadoraz, ale k postieľke sú aj také popruhy, ktorými ju viete uchytiť o manželskú posteľ, ale ono sa to dá aj s klasickou postieľkou urobiť, nedáte si jednu bočnicu na postieľku a hotovo, teraz to tak máme napr, postieľka je z jednej strany úplne nalepená na stenu a z druhej strany pritisnutá o manželskú posteľ, ale ak to nechcete mať takto úplne o stenu, tak len klasickými popruhmi nejakými to viete vyriešiť, aby sa neodsúvala

qetka
24. feb 2020

@alessandra69 ja som si dala odrezat dosku 120cm (ako je postielka) a prisrobovala som na nu take konzoly tvaru L z oboch stra. Tie som zahackla na jedne strane o postielku na druhej o postel (mame s drevenym ramom) hore na tych 10cm dosky polozila nieco makke, deku, perinku, najlepsie molitan a je to 🙂

wandallka
31. máj 2020

Ak ma niekto zaujem..darujem robena na mieru urcite by sa dala upravit vyska k vasej posteli ..ale len osobnym odberom...😊

ross137
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka66
10. mar 2021

@qetka náhodou nemáte fotku ako ste to mali urobene .. lebo potrebujeme to urobiť rovnako 🙂 potešili by ste má veľmi ak by sa našla fotka

qetka
10. mar 2021

@zuzanka66 odfotim vam, uz mame postielky dve - kazdu z inej strany a kazda je teosku inac pripevnena 🙂

qetka
10. mar 2021

@zuzanka66
prve a tretia foto su jedna postielka - tam je doska na vysku, rovnobezne s doskou ramu postele (tak aby boli rovnako vysoke) a druha foto je ina postielka, tam je vyska postielky a ramu postele s rozdielom cca 1cm, takze doska je na lezato, na jednej strane na rame postele, ale vedla ramu postielky, aby boli rovnako vysoko. No ved pytaj sa, neviem to asi normalne vysvetlit 😂

zuzanka66
11. mar 2021

@qetka wau ďakujem super ste to vyriešili 🙏ukážem manželovi a zrejme sa inšpirujeme🥰

qetka
11. mar 2021

@zuzanka66 a teda v twj bielej detskej postielke su dva madrace, aby boli rovnako vysko ako na manzelskej ;)