Monitor Babysense 2 z druhej ruky - kalibrovanie

jajusa85
17. dec 2020

Ahojte, kupila som monitor dychu z druhej ruky, babysense 2 , ten s dvomi podlozkami. Niekde som citala ze je dobre ho dat pred pouzivanim nakalibrovat, ale netusim kam. Pisala som predajcovi ale to oni vobec nerobia. Skontrolovanie pristroja u nich je 40 eur 😃. Mate s tym niekto skusenost? Davali ste to robit ci vobec?

baluinka
17. dec 2020

@jajusa85 ja som takisto kupila z druhej ruky tu z MK Babysence 7 a zatiaľ som sa nechystala dať ho kalibrovať.. viackrát sme ho skúšali a funguje.. rozmýšľam, že sa na to este popýtam v pôrodnici, kde dávajú oni kalibrovať ich monitory. Inak na stránke servisu Babysence je "kontrola funkčnosti" za 20€..

jajusa85
autor
20. dec 2020

@baluinka ja som tam volala a uplne inu cenu mi povedali 😄😄😄

tl999
26. máj 2023

treba ich kalibrovať? Po akom čase neviete o tom? Na koho sa môžem obrátiť ak chcem ich dat kalibrovať?

mima1608
26. máj 2023

@tl999 väčšina monitorov dychu má "záruku" 2 roky a potom ich už výrobcovia neodporúčajú používať. Mne bolo povedané od doktorky, že najlepšie je vymeniť tu dosku za novú, keď už kúpim monitor z druhej ruky.
Kde sa kalibruju, to žiaľ neviem 🙁

tl999
2. jún 2023

@mima1608 dakujem za odpoved. Nevies nahodou kde sa da zvlast kupit taku dosku? Ide o babysense 7

mima1608
2. jún 2023

@tl999 fuuu, ja som objednávala z lekárne, ale ja mám Nanny. Skúste tie popozerať (myslím internetové)