Monitor dýchania

katarina49
13. mar 2012

Ahojte chcem sa opytat ci ma niektora z vas skusenost s baby monitorom na dychanie ,jedno je podlozka pod matrac dietata sa vklada a druhe je taky clip co sa da na plienku dietata ,neviem sa rozhodnut co je lepsie ak mate skusenost dajte vediet dakujem 🙂

viktoria12
13. mar 2012

my mame monitor dychu pod matrac a sme veeeelmi spokojny

zuzka83
13. mar 2012

@katarina49
Ahoj Katka, ja som používalamonitor dychu do postieľky Angel Care, a bola som veľmi spokojná, je to vlastne aj detská vysielačka, takže nemusíš mať na postieľke kopu elektroniky, a ešte má aj nočné svetlo. tú vysielačku som používala ešte donedávna, kým mi malý spal v postieľke cez obed. Monitor som používala cca do roka a pol, a zo začiatku, kým bol Tiborko maličký, sa párkrát naozaj stalo, že mi to v noci začalo pípať, a amličký mi nedýchal, nadýchol sa až ke´d som ho zodvihla a zatriasla. Možno by sa už aj tak sám nadýchol po pár sekundách, ale aspoň som vedela, že to funguje a mohla som kľudne spať.
S tým druhým na plienku nemám skúsenosť, ale bábätká sa vrtia hore dolu, to by som ja asi nechcela.

katarina49
autor
13. mar 2012

dakujem krasne Zuzka ,ja som tiez rozmyslala ze to na plienku nemusi drzat stale na plienke ked sa dieta stale hybe,kupim podlozku to bude istejsie 🙂 dakujem za radu

zuzioli
13. mar 2012

@katarina49 ahoj aj ja mam Angel Care aj mne sa stalo že to začalo pípať.. inač som spokojná presne ako píše Zuzka...

tea333
13. mar 2012

tiez mame angelcare monitor s pestunkou, som spokojna, najma kedze maly obcas grckaval bolo dobre vediet, ze sa nedusi, aj ked je dieta napriklad chore je to dobra vec. Pestunku teraz uz pouzivame bez monitoru dychu.

jerryjanka
13. mar 2012

my mame nanny - nepipala ani jeden krát, naštastie lebo som strašný stresák - dcera ma 14 mesiacov a použivame ho stale 😅 v septembri ho presunieme druhemu miminku

belusa
13. mar 2012

@katarina49 ahoj aj ja som používam monitor pod matrac a teda fakt 4 krát pípal ked bol menší teraz už mesiac nič dúfam, že to neprekričím ☹ ☹ ale som veľmi spokojná aj kľudná ked si predstavím, že nebyť monitoru by som nezistila, že nedýcha mám závrat z toho údajne môžu byť poplachy aj faľošné ale radšej 10000 falošných poplachov ako opačne.Mám monitor aj na plienku ale ten moc nepoužívam