Monitor dychu do výbavičky

tami90
23. jún 2017

Ahojte, chcela by som poradit, ci kupujete monitor dychu do zakl.vybabicky pre babatko. Dakujem

minaminana
23. jún 2017

My sme monitor zo zaciatku nemali ale nakolko som bola stale nervozna a chodila maleho kontrolovat ci je ok sme po 2 tyzdnoch kupili tu na mk a boli sme spokojni. Pipal len raz ked sa krpal zosmykol na polovicu postielky kde nebola podlozka...odvtedy sme pouzivali obe a bez problemov. Za mna odporucam 🙂

katarina_luknarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diana20
13. aug 2017

Ahojte. Ja som mala pozicany pri prvom synovi ale nakoniec som si nepoužívala, pretože som v izbe musela mať ohrievac, aby nebolo príliš chladno a keď fukal smerom k postielke, tak to bolo akoby malý dychal.. aj keď som ho vytiahla z postielky tak to nepipalo.. s druhým som vo francúzsku a tu to vôbec nepoznajú, že dieťatko prestane dýchať, monitor dychu tu vôbec nie je nie ako u nás v nemocniciach, ze v každej postielke.. takže nepouzivam teraz.. ale chcela som ho.. je to pre tvoju istotu super vec, mne keď to nefungovalo som bola stále v strese a chodila kontrolovať malého a ani spať som nemohla.. nakoniec som si ho dala k sebe do postele.. 😊