Aký monitor dychu kúpiť?

santeen
15. okt 2010

Baby mame s muzom dilemu 😒 aky typ vybrat, mame moznost medzi podlozkou, a druhe sa vola ze snuza dava sa to za plienku, tiez to monitoruje dych atd.. , nevieme si poradit ktore, sme tak 50 na 50 nemate niekto skusenosti co a ako Dakujem Vam! 🙂

bianocka
15. okt 2010

My mame podlozku Angelcare a je velmi dobra. Mala ma 16 mesiacov a stale jej ju zapinam, aj ked syndrom nahleho umrtia nehrozi, no kedze je velky spachtos, som spokojnejsia, ked viem, ze mam Angelcare zapnuty.

Vyhodu v snuze vidim iba v tom, ze malicke babatko moze spat vedla Teba v posteli a monitor dychu funguje (podlozka nefunguje, lebo snima Tvoj dych). Lenze ked babatko trosku vyrastie, ked bude mat cca 5-6 mesiacov, babatko sa zacne pretacat a vsetko chytat a vtedy si uz snuzu neviem predstavit.

jarunka111
16. okt 2010

Tak my to máme takto: malý sa narodil predčasne a podložka bola priam nevyhnutná, lebo mal krátke zástavy dýchania už v nemocnici 😢 Tak v postieľke má Babysense. No a keďže nám už niekoľkokrát alarmoval!!! tak sme chceli vedieť, či ide len o nejaké plané poplachy alebo išlo zase o zástavu dychu, a preto sme kúpili aj snuzu na plienku. Má 16mes. a všetko toto sa začala diať krátko pred jeho 1.narodeninami. Tak sme boli vyľakaní a teraz mu občas dávame obidva a nijako mu to nevadí. Samej my to príde ako prehnané, ale strach o dieťa je väčší. A snuzu si berieme, ak ideme niekde na víkend, teda ako cestovný ho máme a nemusíme nosiť veľké podložky. Želám vám, aby ste nikdy nemuseli utekať k pískajúcemu monitoru za vaším pokladom! 🙂

lauricka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
poleva
21. dec 2011

baby sense ,,,jednoznačne dať pod matrac,tie na plienky sú vraj o ničom

saranata
21. dec 2011

je to vec názoru , ja som jednoznačne za monitor Snuza halo, a ešte som nikdy nepočula od nikoho kto mal snuzu , ze by bola o ničom.....

kiwi82
21. dec 2011

my máme babysense, mali sme ho aj na jiske, kde sme po narodeni lezali. okrem babysense tam maju aj angel care.

pimpulienka
21. dec 2011

Nanny podložku. Mame 18 mesiacov a stale ju zapínam..

abbie
22. dec 2011

angel care

dagmar25
22. dec 2011

My sme kupili aj snuzu aj Angelcare...snuzu som pouzivala mozno prvy mesiac, mali sme vela fakosnych poplachov, casto som maleho zobudila, ako som sa zlakla, je to fajn, ze ti funguje vsade a nemusis prehadzovat podlozku. Teraz pouzivame len angelcare na noc a cez den ked spinka v postielke. Moj maly ma 5 mesiacov a neviem si predstavit pri jeho divokych prehadzovacich nociach, ze by som pouzivala Snuzu, takze u mna jednoznacne vitazi Angelcare, ktory teraz pouzivam aj ako opatrovatelku.