Monitor dychu

maris57
4. sep 2018

Zienky chcem sa spýtať ake mate skúsenosti s monitorom dychu Babysense 2pro chceme si ho kúpiť,ale vela recenzii o tom nieje,dakujem

henka123123
4. sep 2018

Ja som velmi spokojna.ziadny plany poplach..rozlozila som tie dve platne po celej dlzke postielky 🙂

mareka49
4. sep 2018

Odporucam, vyborna vec, ziadne.falosne.poplachy. Treba si.len zvyknut zapinat a.vypinat pri vkladani a vybwrani.dietatka, ale.my sme velminspkojni. Podla.mna.top.na.trhu

domininka
4. sep 2018

Ja som nasla len dobre recenzie nan, dneska som ho akurat objednala, aktualne najlepsia cena je v Brendone

zuzkaska
4. sep 2018

Tiež som bola spokojná. Nikdy sme nemali falošný poplach, jedine, keď sme na pipač zabudli my. Mali sme ho asi pol roka, pretože mi ho v pôrodnici (BB) ponúkli do prenájmu (za poplatok asi 20 - 30€, presnú sumu si nepamätám). Potom sme ho vratili. Ty nemáš takú možnosť?

maris57
autor
4. sep 2018

Mame aj my aj možnosť pozicania stoji to 36€na pol roka,ale mne sa to zda malo len pol roka tak preto sme si chceli novu

lanvinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lanvinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaska
5. sep 2018

@maris57 tiež sa mi to zdalo málo na pol roka, tak sme si to predĺžili na ďalší pol rok, ale už sme ho nevyužili, pretože malý začal sedieť - stáť a loziť, tak bolo už veľa tých zbytočných pípaní (a menej spánku v postieľke). Maličký bol resp. je predčasniatko, preto sme nechceli nič podceniť, ale pol roka naozaj stačí.

zuzkaska
5. sep 2018

@lanvinka veď máte zmluvu o prenájme a tá zahŕňa aj tieto situácie, preto máte vždy možnosť vymeniť si ho a to bezplatne. Ja by som do kúpy nového určite nešla, ak je možnosť požičať si, ale zase je to každého vec, čo urobí.

maris57
autor
5. sep 2018

Ďakujem za každý Váš názor, dnes sme si ho objednali z Brendonu, tak dúfam, že poslúži

vierocka29
5. sep 2018

Ahojte baby, aky je rozdiel medzi tymto a babysense7? Mate aj s tymto monitorom nejake skusenosti? Dakujem pekne