Monitor dychu Angelcare

pokahontas123
4. aug 2022

Ahojte, prosim ma niekto skusenosti s monitorom dychu bezdrotovym angelcare? Dik za info.

viera
4. aug 2022

@pokahontas123 co konkretne chces vediet?..Je to super vec.

bluemoon24
4. aug 2022

@pokahontas123 my jsme meli a ja bych urcite koupila jinou znacku. Vubec mi nesedelo ovladani

pokahontas123
autor
4. aug 2022

@viera no ze ci je to fajn, citala som, ze baterka nevydrzi velmi dlho. ale neviem co znamena ze nie velmi dlho, ci su to 2 tyzdne alebo 3 mesiace.. a celkovo ci je to dobre fungucuje. rozmyslam potom este nad hisense 7 tie maju fakt ze dobre recenzie.

pokahontas123
autor
4. aug 2022

@bluemoon24 nie? a baterka ako dlho vydrzala? a kupili ste potom iny a ten bol lepsi?

macko1007
4. aug 2022

@pokahontas123 odporucam Nanny monitor..ten nas ANgel care vkuse pipal aj ked nemal dovod,xkrat sme to nastavovali …pri druhom babatku kupujem nanny monitor

paciko9
4. aug 2022

@pokahontas123 My sme mali nanny a spokojna som bola. Kupili sme novy dali sme alkalicke baterie,monitor sme pouzivali rok a baterie sme nemenili vobec.

bluemoon24
4. aug 2022

@pokahontas123 v nemocnici jsem mela babysense 2 a ten byl fakt super. Nevim jestli ten angel care chces uplne stejny typ co my. My jsme meli celkem 3 casti, jedna pod matraci, pak na snimani pohybu - to byl dost problem, najit vysku, ve ktere to nepipalo zbytecne a dost to svitilo a pak ta bezdratova chuvicka. Kolik vydrzi baterka nevim, my jsme to z elektriky nikdy nevytahovali. Novy jsem nekupovala, maly zacal spat s nami v posteli a tam nam byl monitor na nic.