Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Monitor dychu Nanny

lussy1305
7. jan 2015

skusenosti?

vlockasnehu
7. jan 2015

ahoj.
Nanny od Jablotronu pouzivame uz 9. mesiac.
Povodne som chcela mat postielku bez bocnice hned vedla postele, ale manzel pri sksuani monitoru (bez babatka v postielke) zistil, ze prudsie pohyby z postele sa prenasaju na postielku a nepusta sa potom alarm, hoci by mal. Tak sme dali postieku od postele dalej.
Inak som bola spokojna, kedze nasa mala chcela v postielke zasadne spat len na brusku, co je rizikova poloha, tak bola pod dozorom. V prvych mesicoch navyse v spanku vydavala take divne zvuky. Keby sme nemali monitor asi kazdu chvilu vyskakujem z postele ju kontrolovat...
Okolo siesteho mesiaca sa v noci spustil alarm. Spusta sa ked 15 s nezaregistruje dychaci pohyb, ak sa Ti dieta nadychne v 16. sekunde tak sa alarm zapne, aj ked dieta uz dycha. Bola vtedy uz pohyblivejsia a bola na okraji postielky, tak mozno ten dychaci pohyb podlozka uz nezachytila, alebo dychala plytsie. Iny (falosny ani skutocny) poplach sme nastastie nemali.
Takze alarm funguje, na druhej strane ziadne pocetne falosne alarmy. Som s nou spokojna a kupila by som si ju znovu.

anitra11
8. jan 2015

my maximálna spokojnosť, pokiaľ sa to používa a manipuluje presne ako v návode, tak žiadne obavy a funguje ako má ...

laylag
8. jan 2015

My ho používame a sme spokojní. Raz sa spustil alarm,keď sme ho dali pod matrac (prvý mesiac sme dávali maličkú priamo na podložku) a neviem,či to bolo tým, že ležala úplne na kraji postieľky na boku a ešte volá zvalená na boku.prebudili sme ju a buď spala ako zabita alebo naozaj chvíľu nedychala,lebo to trvalo,kým otvorila oči. Takže som šťastná, že ho máme. V noci lepšie spím. My sme kúpili nový, výrobca neodporúča kupovať používaný, lebo nevie garantovať účinnosť. Nikdy nevieš, ako ho pred tebou používali,či nespadol na zem a pod.

zaneta123
8. jan 2015

@lussy1305 maximálne využitá pri mojich oboch deťoch, vedela som, že kľudne môžem spať, poplachy boli len keď som pri nočnom kojení pri vybratí syna z postieľky zabudla vypnúť🙂

dollynkaa
8. jan 2015

@lussy1305 ako pise hore ta prva pani treba oddelit postielku od postele lebo alarm sa nespustil zachytavalo to otrasy z postele nasej. Ale to asi kazdy monitor. Pouzivame nanny 9mesiacov a v pohode. Pri druhom kupim tiez tento monitor

lussy1305
autor
9. jan 2015

ďakujem vám 🙂 takže je dobrý za celkom priateľnú cenu 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli