Musia byť topánočky kožené?

lilitela
2. mar 2013

Kupila som 1,5 r. dcere dvoje topanky u Batu a doma som zistila ze ani jedny nie su kozene, hoci na prvy pohlad vyzeraju. Nie je problem topanky vratit, mna vsak zaujima, ci je ozaj tak dolezite, aby boli topanocky kozene. Detom sa nozka az tak nepoti, ci ano? Inak vyzeraju v pohode, maju ohybnu podrazku a je tam aj klenbicka. Co si myslite? Preco by mali byt topanocky pre deticky kozene? Mimochodom, na ich stranke som si pozerala obuv a skutocne - pomaly ani jeden par tam nie je celokozeny.

katy1979
2. mar 2013

Ak sa ti pozdavaju kludne si ich nechaj. Niektorym detom sa menej potia nozky inym viac. My sme mali raz topanocky z batu ako nahradne. Hned prvykrat ich osuchal o smyklavku. Netusim ci by sa kozene osuchali tak isto. Toto zliezla cela kozenka na spici a pod tym to bolo take papierove. Ale zasa boli lacne.

arturia
2. mar 2013

Vseobecne sa odporucaju topanky pre deti z prirodnych materialov koli makosti a priedusnosti ale podstatne je aby boli zdravotne nezavadne a ked si nekupovala u cinanov tak je to ok. Aj tak o chvilu budes kupovat vacsie tak uz by som nemenila.

mam4
2. mar 2013

@lilitela pri umelych materialoch je ten problem ze nie su priedusne, ak sa dietatu potia nozicky tak mozu vzniknut plesne... takze pouzivanim uvidite ci vam vyhovuju aj taketo topanocky alebo nie 🙂 my mame aj kozene, aj "umele" aj platenky a striedame, umelinky pouzivame ako nahradne alebo na kratsi pobyt vonku lebo nasim drobcom sa potia nohy veeeeeeeeelmi aj ked su len v ponozkach 😀

lilitela
autor
3. mar 2013

@katy1979
@arturia
@mam4 Vdaka 😉