Nakupujeme pre bábätko. Viete o nejakých akciách?

petruska77
11. júl 2006

kocky, chcela som sa vas spytat, kde by sa dali vyhodne kupit kocik, postielka, autosedacka, prebalovaci pult, monitor dychania, detsky vak a vsetky ostatne veci, ktore potrebujete mat este pred prichodom babetka pripravene... Samozrejme, nejde mi o to aby to boli lacne smejdy, ale o to aby splnali aj urcite kvalitativne kriteria a pritom boli cenovo vyhodne. Proste ci neviete o nejakych dobrych vychytavkach a akciach. Ja som napriklad kupila nejake oblecenie na stranke www.amabell.sk . Su to sice vacsinou sekacove vecicky ale velmi kvalitne, nakupovane v zahranici.

petruska77
autor
11. júl 2006

katrin, dik 🙂 hned tam idem pozriet...

alexandra
11. júl 2006

petruska mimibazar odporucam, mam odtial celu vybavicku, kocik, kupila som tam plienky, oblecko na postielku, atd.. Vsetko prekrasne vecicky 🙂

petruska77
autor
11. júl 2006

alexandra, prave som to tam pozerala a fakt su tam super ceny a tie veci vyzeraju nadherne.

janusa28
22. apr 2008

Ahojte, ak mate nejake tehotenske oblecko, alebo veci pre babatko a ste z Bratislavy, tak sa mi ozvite. Pekny den! jana

mywiel
22. apr 2008

Petruska ja nakupujem na ebay, mozes mrknut do albumu, ak mas niekoho v Anglicku tak je to este vyhodnejsie... 😉

daniela84
23. apr 2008

ahojte ja este pridavam stranky plianky.sk, anjelik.sk, a www.kojenecke-obleceni.eu

daniela84
23. apr 2008

mywiel co je to ten ebay

mywiel
23. apr 2008

Daniela to su aukcie tam mozes vydrazit veci velmi lacno... 😀

ajkabezka
23. apr 2008

a ja pridám www. babybazar.sk mají tam super věci, perfektní přehled...my máme odtamtud čepičky, sedačku, podložky na přebalení, podložky po sekci..... 😉

mechurik
23. apr 2008

ajkabezka: no co pozeram, tak mimibazar sa viacej cenovo oplati 😉

danuska24
23. apr 2008
danuska24
23. apr 2008

mame od nich monitor, sedacku, fusak do sedacky - usetrili sme 1500 oproti ,,kamennemu,, obchodu

vejinka
23. apr 2008

no idem aj ja kuk tie stranky...mozno sa zidu...