Nanny monitor dychu. Uvažujete nad kúpou?

zrzulka
10. júl 2007

Uvazuje nejaka mamicka, tehulka nad kupou monitoru dychu????
Nasla som na stranke http://www.babatko.com/ (sekcia elektronika) akciovu cenu 2990 za ks.(pri odbere 2ks monitorov dychu) Na jablotrone ho maju za 3790. takze ak by mala nejaka zaujem posli ip a mozeme sa dohodnut.

megie
2. aug 2007

ahojte baby, a ako viete,ž e vám ten monitor funguje? Už sa vám stalo, že bábo chvilinku nedýchalo a začal pípať?

pipi1211
2. aug 2007

da sa to vyskusat tak ze ked mas monitor zapnuty nechas na nom babo no a ked ho das prec a zacne pipat tak je to ok 🙂

megie
2. aug 2007

aha 😀 dik pipi, mi to nedošlo... 😅 A už niekomu ten monitor aj pomohol? že ste vďaka nemu bábo zachránili? (viem, že je naj, ak ostane "nevyužitý") 😉

sjuze
2. aug 2007

ahojte,ano, uz sa mi stalo, ze moja mala sa zabudla nadychnut a monitor pipal... vtedy treba zdvihnut a potriast a ist na chladny vzduch... nadychla sa, ale vobec sa nezobudila... spala tvrdo dalej... stalo sa mi to dva krat... som rada, ze ho mam. nemam potrebu stale chodit a kontrolovat, ci mala dycha...

pipi1211
2. aug 2007

podla mna je lepsie ho mat ako keby si potom clovek niekedy mal nieco vycitat...

megie
2. aug 2007

sjuze, dik

pipi, uhm, asi máš pravdu. Na koľko vás vyšiel? Ja som čítala, že okolo 3000 mmm, je to dosť, ale asi to stojí za to. 🙂

kacarinka
26. aug 2007

ahojte,

prosim vas ma niektora z vas tento monitor dychu a 10 cm kokosovy matrac? a funguje to? dakujem

barborka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sstefi
28. aug 2007

Kacarinka, malo by to fungovať bez problémov, pretože my máme 8cm matrac a často sa stalo, keĎ nám Ivka zaspala v kočíku(aby sme ju nevyberali, keĎ chceme aby ešte chvíľu pospala), tak sme ju dali od postieľky aj s vaničkou a monitor fungoval aj tak. 😉
V tej vaničke bola ešte poskladaná deka a perinka. 🙂

sstefi
28. aug 2007

Škoda, že takéto prednášky sa robia len v BA. 😉

barborka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bihan
28. aug 2007

Barborka, tak teraz si ma fakt pobavila... urobiť si výlet z Trebišova do Bratislavy len kôli SIDS, o ktorom ani lekári poriadne nič nevedia a propagačnej prednáške nejakého monikotu dychu... fakt srandistka 😉

barborka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sstefi
28. aug 2007

ty kokso, dobrý nápad, opýtam sa Ivky, či chce ísť. 😀 😀 😉

O rok sa chystáme do BA, takmožno vtedy. 😀 😉

barborka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mvtina
28. aug 2007

no - celkom uprimne.. mam dvoch nedonosencov a tak som si povedala, ze si monitor kupim. Nechcelo sa mi davat 4.000, tak som niekde tu alebo na mimibazare zohnala od jednej mamicky taky, co ma zaruku do septembra. Mali ho aj v nemocnici, tak som nan zvyknuta. Ale pravdupovediac, je to pre mna skor technicka hracka, prilis o dovere to nie je. Mozno ma to trochu ukludnilo (aj ked viem, ze nasi s dychanim aj tak problemy nemali), ale ked sa mi parkrat podarilo zabudnut, ze je zapnuty, zobrala som toho, co na nom lezal, presla s nim do kuchyne (15 krokov), s flaskou sa vratila spat, sadla na postel, ze budem krmit - samozrejme vsetko lezerne a pomaly, lebo s babom - a vtedy este len zacal pipat, tak som rozmyslala, ci by uz to babo nebolo purpurove. A ked som naopak videla, ako im niekedy zabehne a dokazu sa z toho velmi dobre dostat, tak ani nemam obavu. Takze, ak bude niekto taky, kto ho bude chciet kupit, asi ho aj predam..

mvtina
28. aug 2007

A je to velmi davno, ale raz som citala niekde taky clanok o tomto syndrome, ako sa stal v jednej rodine asi 4 detom a nakoniec matku oznacili viac-menej za ich vrahynu. Neviem ale, ako to dopadlo, lebo ju myslim nezatvorili a ich detsky pan doktor si uz na tom zalozil nejake badania.. Tak neviem, co si o tom mysliet. Netvrdim, ze neexistuje, ale mam z toho take zmiesane pocity.

kacarinka
28. aug 2007

sstefi, dakujem ti velmi pekne. 🙂

yanikovamamina
29. aug 2007

My mame angelcare, v nemecku nas stal asi 80 euro. Ja som pri nom urcite spavala kludnejsie, ale ja to rada vsetko trocha prehanam. raz sa nam ozval, neviem naisto, ci maly naozaj nedychal, schytila som ho z postele a prebehla s nim tych prvych par krokov z brozurky a potom otvoril ocka a kludne spinkal dalej. Urcite to pre mna neboli vyhodene peniaze, asi by sme sa inak s muzom pri postielke museli striedat, inak by som nespala.

Inak, mal by byt nastaveny na 15 sekund, myslim, 20 je limit.

emjee
9. sep 2007

skromna • Dnes o 11:01
uz dvakrat nam pipal ked dietatko spalo< stalo sa to aj vam

fatima • 2d • Dnes o 11:20
napíšem ti aj sem, pretože mám aj s týmto skúsenosť. neviem ako máte monitor umiestnený, ale pokiaľ je tvoje maličké ešte veľmi maličké a málo váži musíš dať monitor nie pod matrac, ale pod nejakú podložku, aby bol bližšie k maličkému, pretože monitor niekedy pri malých bábatkách nezaregistruje dych práve kôli tomu, že je veľmi ľahučké a maličké. my sme dali monitor až pred týždňom pod matrac. tiež som sa v noci pár krát zľakla a maličký spinkal akoby sa nič nestalo. takže sa nebojkaj, len urob ako som ti povedala.

lubkaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubkaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deina
30. okt 2007

Jej, skoda, ze som to tu nevidela skor, my to uz mame kupene (manzelovi rozpravala jeho mama, ze jej parkrat ako babo prestal dychat, tak sa rozhodol jeden kupit - pre istotu).

yasmina
30. okt 2007

lubka na www.babetko.com je popec virusov tak srdecna "vdaka" za taky link 😒

lubkaaa
30. okt 2007

ja som ziaden virus nechytila, tak sorry no ☹ , ja za to nemôžem, ja už som ho objednala..

yasmina
30. okt 2007

lubka viem ze za to nemozes...mam novy antivirak tak som spustila riadny poplach...

yasmina
30. okt 2007

lubkaa si dala zly link preto virus napisala si www.babetko.com
a spravny je www.babatko.com 😉
sa ti prehodilo E a A ...

lubkaaa
30. okt 2007

matus1
14. nov 2007

Pozdravujem mamicky aj tie buduce. My s manzelkou sme vyberali monitor na www.babatko.com stoji tam 2990 Sk je to najlepsia cena funguje aj pod sultanom to je cca 15cm hruby matrac. Vyskusat to mozete aj bez babatka ked pristroj zapnete a prilozite ruku svieti zelena ked date ruku prec chvilu svieti cervena a potom to strasne kryci🙂 Monitor sa da vzdy vyhodnejsie predat preto sme si ho nepoziciavali. Za dva litre to po roku strelime na burze. Nieje tam nic co by sa opotrebuvavalo. Angelcare je fajn ako dobra alternativa ale dam skor zarobit cechom ako kanadanom🙂