Objednávate cez next.co.uk?

next86
19. máj 2012

Ahojte, tato tema na modromkonikovi uz je ale nedozvedela som sa ako sa objednava cez anglicky next. Objednavate niekto cez next.co.uk ak ano tak prosim Vas ako dakujem

zuzicka_r
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meggie83
18. okt 2013

@diorka ako tato tam vyslo s postovnym,to tu hladam hore dolu a nevidim postovne..nakupujem u nich casto v obchodoch vba,ale vela veci maju len na nete..vazne vsetko ptislo tak ako malo.dakujem

diorka
18. okt 2013

@meggie83 posta je zadarmo, ale musis si kliknut sem:http://sk.nextdirect.com/en/ vlastne na stranke www.next.co.uk si na samom spodku najdes Slovakia a presmeruje ta sem 😉

diorka
18. okt 2013

@meggie83 a vsetko prislo v poriadku a rychlo, v stredu vecer objednane a v piatok uz doma

meggie83
18. okt 2013

Dakujem velmi krasne,tak to teda aj rychlo prislo...este raz vdaka za radu aj rychlu odpoved..pekny vecer

delideli
17. nov 2013

Mamicky,co objednavate z Nextu, ako je to s ich velkostami? Je napr. velkost 68-74, skor 68 alebo skor 74? A je velkost 68-74 na vek 3-6 ci 6-9 mesiacov?Dakujem za odpovede.

mackova11
14. apr 2014

ahojte, pri registrácii na next direct, mi nejak nechce brať adresu :(:( pomooooc :D

nevesta12
18. apr 2014

@mackova11 ani mne ☹ dokonca ani ked som sa registrovala cez stranku nakupyvanglicku a potom zadala ich adresu ☹

mackova11
18. apr 2014

@nevesta12 potom som už na to prišla, netreba dávať dľžne,a mäkčane, len klasicky napísať , skús tak 🙂

miriama11
18. apr 2014

Ahojte dam vam aj moju skusenost.objednavala som uz viac krat a ani raz sa nestalo ze by mi tovar nedosiel.stale pride na 3den.dokonca raz som sa cudovala ze nedosli tenisky a ani na fakture neprisli ale dosli hned na druhy den.a zlavove kody sa daju vyuzit iba pri novej registracii.teraz ked mi pride katalog tie kody tam uz nemam.doteraz mali postovne zadarmo ale teraz maju nad 20eur co nie je problem nazbierat.tak pekne nakupovanie.

luciamili
12. máj 2014

@miriama11 Ja som sa registrovala ale promo kod mi žiadny neprišiel mailom,bude v baliku??tovar ešte len čakam 🙂tak uvidím...alebo to nie vždy davaju???dik

miriama11
13. máj 2014

Nie promo kod je na katalogu bud ho poslu z balikom alebo zvlast

miriama11
13. máj 2014
luciamili
13. máj 2014

@miriama11 dik..

dzanka11
3. jún 2014

ahojte žienky, mňa by zaujímalo, či niektorá z Vás už objednávala cez oldnavy.com??? ako je to s platením za tovar a kedy je dodacia doba? veľmi pekne ďakujem

bublinkajasminka
24. okt 2014

dnes som objednala next cez next stranku/sk a strasne som spokojna, z uk to prislo za tri dni, dorucenie zdarma, ceny lepsie ako v avione, uz len takto budem objednavat 🙂 🙂 odporucam

zuuzka
27. feb 2015

Dievčatá prosím, ktoré objednávate cez next dievčenské oblecko ..... Sedí veľkostnej presne na vek? Lebo s chlapčenským mam skúsenosť, ze je skôr trosku väčšie.....

nikolabulkova
27. feb 2015

Dievcata tak cez ktory next je najvyhodnejsie prosim objednavat?🙂

diablica130
27. feb 2015

@eliaska23 ak mas zaujem o konkretne vecicky z nextu uk napis mi mozem zohnat

nikolabulkova
3. apr 2015

Dievcata prosim neviete mi poradit ked chcem nakupovat cez next direct slovakia a maju niektore veci vypredane doplnaju ich?

zombie
3. apr 2015

Niekedy ich doplnie a niekedy sa nedaju dostat vôbec. Stalo sa mi aj, že vec mali skladom, poslala som peniaze a potom mi doslo že nie je. Snad som pomohla.

nikolabulkova
3. apr 2015

@zombie snad to dostanu lebo to su bodycka tak tie by mohli mat😊

nikolabulkova
3. apr 2015

Baby a viete mi poradit mam kupit velkost 56 pre novorodenca? A ako to je s tym katalogom a zlavovoym kuponom?Lebo mne domov nic neprislo

yanni
3. apr 2015

@nikolabulkova ja objednavam cez nemecky, kedze sme v DE. Katalog postou dostavam aj maily ale nikdy som nedostala nijaky kupon. A to objednavam uz roky a velaaaaa.
56tka by mala stacit. Ja tiez akurat kupujem pre babo ale to nikdy nevies ake velke sa presne narodi. Ak bude mat nejakych 55 cm, tak to podla strihu bude aj male. Ja najmensie vzdy kupuvam 56 a 62 a ked je babo mini, tak mensie sa da vzdy dokupit. Ci uz v obchode alebo cez net.

mina01
3. jún 2015

next je super, rychlo dorucene a kvalitne vecicky. obcas sa velkost jemne odlisuje ale babatka vynosia a ked nie dam kamoske alebo tak. Ale urcite super obchod

festina479
18. jún 2015

ahojte, vracal uz niekto tovar z nextu kupovany cez internet? zaujimalo by ma kolko stoji postovne v takychto pripadoch. Na stranke je napisane: Náklady na poštovné hradí odosielateľ a nebudú preplácané spoločnosťou Next (to sa netýka zákonných práv) - kolko to moze byt? Vdaka

danielaspa
28. dec 2015

Kocky, ktora mi viete prosim objednat z next.co.uk SALEove vecicky?

danielaspa
28. dec 2015

Kocky, ktora mi viete prosim objednat z next.co.uk SALEove vecicky? dakujem 😉

rica1
11. feb 2016

Objednávala som z nextu a niektor epoložky z objednávky nepasovali tak som to poslala podla pokynov naspet a zaplatila poštovne ktore nebolo zrovna lacne ale už su to dva mesiace a nič neprišlo :( naspet, nema stým niekto skusenosti?

mon138ique
6. apr 2016

@rica1 prepac nemam skusenost, ale mam otazku ze kolko bolo to postovne. a este tip, ze pokial si to platila kartou, tak to skus reklamovat cez tvoju banku ako kartovu transakciu, to by mohlo vyjst. drzim palce