Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

lenrie
19. sep 2007

baby neviete mi prosim pomoct?nechodi tu niekto do anglicka aby doniesol next oblecenie? 🙂 🙂

pavlina05
24. feb 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29730824&tab=0

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24721301&tab=2

Koukni na MMB do vzkazů,NExt do 35 kč a zadej město poblíž Vás.Možná by jsi měla poštu zadarmo 😉

maruskab
24. feb 2010

babulky, k tomu posielaniu z uk nextu a inych obchodov- existuju kurierske spolocnosti, ktore vam balik dorucia rovno domov. ak teda mate niekoho s uk adresou, komu mozete kupene veci posielat, ten ich potom zabali do jedneho velkeho balika a posle kurierom vam domov /napr. 15 kg balik za 20 libier/. v pripade, ze takuto adresu v uk nemate, netreba si zufat, kurierske spol. ponukaju aj sluzbu, ked si vase balicky nechavate posielat ku nim do centralneho skladu v uk a odtial vam ich potom jednorazovo vyexpeduju ku vam domov. netusim, co to stoji, len som citala na stranke jednej takej spol., ze to ponukaju.

pavlina05
24. feb 2010

maruskab díky.Trošičku to nechápu.Takže si mohu objednat v UK, kamarádce to přijde a ona mi to jen přepošle? 😕

pavlina05
24. feb 2010

Jenže kolik stojí to přeposlání? 😕

babula90
24. feb 2010

je to velmi drahém neoplatí sa to, ja som to zisťovala. 😒

babula90
24. feb 2010

pancake, presne to tvrdí moja kamoška žijúca v UK- na UK su Next dosť drahé a krásne veci majú aj iné značky, to len na SR a ČR sú zbláznení prevažne do Nextu 😀

pavlina05
24. feb 2010

😀

maruskab
24. feb 2010

objednas si veci, napr. z nextu, uhradis sumu za veci aj s postovnym /nextu/, pride to kamaratke na uk adresu a ona balik kurierom posle tebe domov. cize platis sa veci s postovnym + kuriera.

oplati sa to, pokial tych veci bude viac, lebo za balik do 15 kil sa plati pausal - je jedno, ci ma balik kilo alebo 14 kil. takze ak by viacere maminy z jedneho mesta objednavali veci napr. z nextu na jednu adresu v uk, po doruceni kurierom si vecicky rozoberu, co ktorej patri a podelia sa o cenu za kuriera. keby sa takto poskladali dajme domu 4 maminy, k veciam a postovnemu u nextu si prirataju este 5 libier za kuriera a maju konecnu sumu za veci.
neviem, ci sa to oplati pre next, ci predsa len predavajuce z MMB nemaju lepsiu konecnu cenu. pre veci, ktore na sk dostat nie su a objednava viac ludi, je to vyhoda.

pavlina05
24. feb 2010

maruskab
😉 dík

wild.horses
24. feb 2010

ahojte,

my tiez zijeme v uk a casto kupujeme v next.
ak mate zaujem, poslite ip, mozem vam to preposlat. minuly vikend sme boli omrknut letno jarnu kolekciu, no... keby ma priatel nebrzdil, tak tam ohadzem strasne prasule 😉

pavlina05
24. feb 2010

Takže pošta vyjde třeba na 25 Liber?Tak to si stejně opaltí obj.asi z MMB 😉

maruskab
24. feb 2010

ved prave, treba si to vsetko zratat a vyuzit to lepsie ;)
mne sestra poslala balik z uk kurierom. mohla to zobrat, ked isla na sk, ale za nadvahu v lietadle by som zaplatila viac a za klasicke postovne na sk tiez viac. ale bolo to fakt kopec veci a nie iba pre mna, takze prisla obrovitanska krabica 😅

sisa2
26. feb 2010

peppies aj my mame (celu) havkovu kolekciu 🙂 tie veci su nadherne 😵

darina77
26. feb 2010

mojej dcérke sa velmi páči srdiečková kolekcia, už má mikinu, šaty a kratase. Postupne si doplnujeme kolekciu, ale asi je minuloročná, lebo ju velmi na mimibazáre nevidiet

marlene
27. feb 2010

next uz posiela ja na slovensko,kliknite si na stranku a na slovensku vlajku,ale neviem ci posielaju vsetko co maju v kolekcii.

zrzulka
27. feb 2010

Babulky ktore chodite na nakupy do Uk ako si to potom co nakupite nosite domov???Do lietadla sa da zobrat len 20 kg + prirucna batozina ... dajte nejake tipy na prevoz veci nakupenych v UK.... nakupit sa da za lacny peniaz to je fakt len potom co z toho ked polovica veci mi stale trci v UK a ja som nedockava. chcem mat uz vsetko doma 😀

babula90
27. feb 2010

zrzka, ja som bola s dcérou vlani, mali sme zaplatené batožiny 2, plus príručné 2, dalo sa 😀 , aj keď mi na letisku šlo ruky odtrhnúť 😖 oplatí sa to zaplatiť si batožinu, lebo niekto idem len s príručnou.

zrzulka
27. feb 2010

... babulik vdaka, takze nabuduce beriem aspon dceru nech mozem viacej nakupovat 😀 .... diiiiiiiiiik za radu.... To je fajn ze do prirucnej sa da nabalit vela, to nikto nekontroluje kolko ma kg. staci ked dodrzim predpisany rozmer batoziny....

pancake
28. feb 2010

ano. ale pred nimi sa musis tvarit ze ta prirucna ma kilo. aby si nebola napadna. 😀

bola som na poste sa spytat kolko stoja baliky z uk na sk alebo do ciech a pani mi to krasne popisala:
3kg=39libier. 😝 😝 😝 😝

zrzulka
28. feb 2010

Pan no pekne ....
My to posielame cez kuriera. on berie za kilo tusim 4libry co je super.... ale kedze ti funguju takym stylom ze ti nepovedia dna ani hodiny. Povedia len ze pridu v piatok, sobotu, ci nedelu. neda sa na nich tolko cakat lebo ludia co mi to maju poslat chodia aj do prace a maju aj svoje zaujmy. to je na tom blbe. inak by problem nebol....

ja som "pašovala" v lietadle v prirucnej cca 10kg🙂)) vsetko som narvala do space bagov .... 😀 Ono zavisi aj od leteckej spolocnosti, kazda si urcuje svoje pravidla....

britney
28. feb 2010

v UK NEXT ma i HOME sekci- jako nabytek, zaclony, povleceni atd... naaaadhera 🙂

mamartinka
28. feb 2010

http://www.next.co.uk/shopping/women/goingoutoc... Baby nemate niektora skusenost s tymito satami?Prosim poradte mi ak mate niektora s nimi skusenost.Ako by sa dali objednat?Mohla by som to mat aj ked mam uz 30 rokov?Co myslite?Inak tie ruzove vyzeraju pekne.Sa mi pacia.

mamartinka
28. feb 2010
wild.horses
28. feb 2010

mamartinka....pekne saty si to nasla. skus kuknut aj ebay, mozno budu mat prave take iste a budu posielat aj do irska.

pancake... tento tyzden idem posielat 3 kgbalik na slovensko, ale cenu mi povedali uplne inu. okrem toho som to skontrolovala aj cez royal mail malo by to byt omnoho menej. no ved uvidime, ci tam neoplieskam napokon tych 39 libier 😀

pancake
28. feb 2010

wild tak mi daj vediet. 😉

pancake
28. feb 2010

apropo cez RMail som nasla tiez uplne ine ceny ako mi ona povedala. 😠

wild.horses
28. feb 2010

vsak? no ved uvidim o par dni a dam vediet, ak nezabudnem 😉

pavlina05
28. feb 2010

Holky, vy kdo žijete v IK nevíte kdy bude doplň.kolekce na netu? 😕

pancake
1. mar 2010

letna kolekcia sa doplna postupne po troskach ze vraj. tak som pocula. 😖

pavlina05
1. mar 2010

aha 😝 Mě jede ségra za 3 dny do Londýna,tak nevím jak ty kody patří 😖