Odsávačky mlieka

jeanine1983
14. máj 2023

Ahojte,baby prosim vas,mate nejaku skusenost,ci existuje odsavacka,ktora je vyrazne vykonnejsia nez jej kolegyne? Mlieka nemam malo,ibaze maly ma radsej flasu,nakolko prve tyzdne na nej bol. Teraz ma 5 tyzdnov a dojcenie je nervy pre nas oboch. Absolutne nemam problem davat mu moje z flasky,ibaze moja odsavacka dokaze za den odsat cca 100 ml co je nic a mnohe baby pisali ze tiez nic neodsali,hoci kojili aj cez dva roky. Mam elektricku avent. Dakujem

zuzanap9
14. máj 2023

Tiež som mala Avent, vymenila som za Medelu a spokojnosť. Ale najlepšie ti aj tak bábo odsaje…

zuzanap9
14. máj 2023

Možno keby si skúsila nejakú ručnú? Neviem…

jeanine1983
autor
14. máj 2023

@zuzanap9 a medelu elektricku prosim? A teda je lepsia ako avent? Ved aj v nemocnici vraveli,ze najlepsia odsavacka je mimco,ibaze sa neskutocne pri tom hneva,neustale sa pusta a prisaje. Akoze snazim sa byt trpezliva,ale vo vnutri to vo mne vrie.

jeanine1983
autor
14. máj 2023

@zuzanap9 no mam karpalny tunel,takze som odkazana na elektricku. :(

zuzanap9
14. máj 2023

@jeanine1983 Ano elektrickú. Ja mám konkrétne swing. A som spokojnejšia ako s aventom… ale 100ludi 100chuti… mne sadla, Vám nemusí… a fľašku máte akú? Odporúčam suavinex, je tvarovaná ako prsník a je aj antikolikova… ja dávam túto, chvíľku sme aj my bojovali s prsníkom keď mi klesla tvorba a dávali sme aj UM, ale podľa mňa je táto fľaša lepšia ako obyčajná…. A veru je to už lepšie s tým prisatím, treba len vydržať.. Ani tam nie je veľká dierka, ozaj to ide ako z prsníka, že si to bábo musí “odmakať”😊

jeanine1983
autor
14. máj 2023

@zuzanap9 flasky mam avent natural a pozerala som na medelu calma flasku. Tento aspon saje,starsie sa ani nedokazalo prisat,takze mam s tym dojcenim akoby dejavu. :(

zuzanap9
14. máj 2023

Ja som raz čítala že aj odsávanie je dojčenie.. ak to nejde tak sa netrápte 🙂 pokiaľ mliečko je, je fajn dávať aj z fľašky🫶 držím palce nech “dojčíte” čo najdlhšie ❤️ pokiaľ bábo priberá a prospieva, nie je čo riešiť 😊
Ešte mi napadlo, laktacnu ste skúšali? Možno by vedela pomôcť…

jeanine1983
autor
14. máj 2023

@zuzanap9 mam kontakt na institut dojcenia :D tak ked uz bude najhorsie,niekoho si zavolam. A dakujem krasne,snad sa to podari,lebo tie mlieka su aj financne narocne dost.

zuzanap9
14. máj 2023

Mňa úprimne to umelé mlieko otravuje… lepšie a pohodlnejšie je pre mňa kojiť… a Ano.. stojí to hrozné peniaze

jeanine1983
autor
15. máj 2023

@zuzanap9 samozrejme,hlavne v noci,kym to nachystam,maly uz je nasraty,prebraty a vresti tak,ze zobudi aj starsiu,takze ked sa napapa,pozeraju obaja ze super,co ideme robit...no a ked je to tak dva razy za noc,to je -3 hodiny spanku aj z toho mala co naspim. Hlavne nechapem co sa to deje,ze tolko zien ma problemy. Bud to zacina uz v nemocnici,alebo niekde je chyba. Kazda by radsej kojila,to je moj nazor.