Ohrievač fliaš

18. sep 2023

Cavte oplati sa mi kupovat ohrievac flias? Nevies si predstavit vecer o polnoci alebo v neskorsich hodibach zapinat mikrovlnku a predsa teplota vody sa sama vypne vhodny cas takze ziadne chladenie, ci prehrievanie mlieka, najma muz v tom bude mat jasno 😀 este sa chcem spytat ak mam avent flasky musim kuoit abent ohrievacku? Aby sa zmestila flaska do ohrievaca, aky typ odporucate? Dakujem

bluemoon24
18. sep 2023

Ja jsem pouzivala jen pres den. V noci jsem mela system - termoska s horkou vodou, sklenene avent flasky se 120ml vody a 6 odmerek nutrilonu v suavinex flaskach (z tech pil) - vzbudil se, do sklene flasky jsem dolila z termosky do 180ml, zalila UM, zatrepala a dala. Kdyz si to zautomatizujes, je to hotove za 30vterin a nemusis vykrocit nohou z postele. (Pomery teple a studene vyzkousis predem sama 🙂. A ano, ja jsem mela avent ohrivac i flasky do neho, prave ty suavinex se do neho nevesly.

livi123456
18. sep 2023

8 mesiacov vkuse 24hod denne ide u nas ohrievac, stale je v nom flasa s vodou a udrziava teplotu. Ked sa vezme, automaticky sa tam dava dalsia. Za mna najlepsia kupa

lorin29
18. sep 2023

Používala som do roka pre malu😊za mňa táto topka👌👌

A najhoršie podľa mňa avent doteraz ju mam v skrini iba raz pouzitu

autor
18. sep 2023

@livi123456 vied mi prosim poslat aky mas typ dakujem

livi123456
18. sep 2023

Mam ten co píše @lorin29 ale single. Nechcela som nic specialne kedze sme nevedeli ci sa osvedci a musim povedat ze slape ako hodinky a ide naozaj vkuse. Vosla aj DrBrown siroka flaska velka vez problémov

ptvw
18. sep 2023

Za mňa áno... U nás šiel 24/7 😁
Tento mam a milujem ho na nezaplatenie
https://www.mall.sk/sterilizatory-flase-ohrieva...

autor
18. sep 2023

Ja hladam nieco do max 30