Opaľovací krém pre štvormesačné bábätko

monique1609
1. jún 2022

Ahojte maminy, prosím Vás, aké ste používali opaľovacie krémy pre bábätká? Ja budem mať v lete 4mesacnu malinku a ideme k moru. Chc pre ňu opaľovací krém, len neviem aký. Aké sú vaše skúsenosti? Lebo každá firma hodnotí svoj produkt ako najlepší🙂. Ďakujem za každý názor.

domiklik
1. jún 2022

@monique1609 vo všeobecnosti do 6 mesiacov nenatiarat, z dôvodu možnej alergickej reakcie... Keď však na tom trvas tak určite laroche posay, bioderma, eucerin, eubos, uriage... Sú to všetko hypoalergenne veci

pribinak
1. jún 2022

Žiadny, tie krémy to je čistá chemia. Bábätko buď pod slnečník alebo kúp neoprénove oblečenie keď pôjdete do vody

vevesh
1. jún 2022

@monique1609 uv oblecenie s klobucikom so siltom, ziadny krem.

lejusinka
1. jún 2022

Ziadny. Od pol roka ked sa inak neda ale neodporuca sa do roka nic mazat.

amonet
1. jún 2022

@monique1609 existuju mineralne opalovacie kremy od 6 m. ma ich la roche a bioderma

sojorez
1. jún 2022

Ono je to v podstate velmi jednoduche - deti do roka by nemali na priame slnko vobec a tym padom ziadny krem. Ale to je nerealne, takze cim mensie dieta, tym menej priameho slnka + pri mori pozor na odraz od vody a piesku. So 4 mesacnym je to v podstate pauza od cca 10/11tej do 15/16tej, v zavislosti od sily slnka, pokozky. Inak klobuk, tien, oblecko s uv filtrom.

zuzanka.zuzu
1. jún 2022

žiadny

lelluska
1. jún 2022

4 mesiacky je skutočne ešte malo. Ono takto, ako radia baby hore; nevystavovať slnku, von k moru jedine skoro do obeda a potom až vecer. Na pláž UV oblečenie (dlhy rukáv), UV klobucik a mne osobne sa osvedčili aj okuliarky znacky Kietla. A dbať na pitný rezim, bud častejším kojenim ak nekojis zásoba UM a vodičky vždy so sebou. Som velky zástanca krémov, ale používať som ich začala až roka.

zapalkazapalkova
1. jún 2022

@monique1609 my sme pouzivali Badgera baby krem alebo wooden spoon... Tie maju dobre zloženie 🙂

monique1609
autor
2. jún 2022

Ďakujem Vám veľmi pekne. Idem pozrieť po oblecku🙂