Plienky 4 Babylove - vaše skúsenosti

ketrinp
2. aug 2023

Ahojte, ako ste spokojné s plienkami z DM Babylove? Vždy sme používali lupilu z Lidla ale chcela by som kupovať v DM. Ale podľa recenzií na stránke sa vraj zhorsili. Máte s nimi prosím osobnú skúsenosť? Vďaka

kamowa
2. aug 2023

za mna v pohode. Nikdy nepretiekli, dcera sa z nich ani nikdy nevyhadzala. Plienky z Lidla pretekali a celkovo boli take tensie...

beata_k
2. aug 2023

@ketrinp Pouzivam uz pri druhom. Mne a detom vyhovuju. (ja nepouzivam 🙈)

mima1608
2. aug 2023

Nám babylove sadli. Nikdy nepretiekli ani nič. Lupilu sme dostali na plienkovej torte, dcéra ich vkuse prekakala. Aj dvakrát denne, takže pre mňa celé zle 😅

angeli121212
2. aug 2023

@ketrinp sú v pohode majú na chrbte aj taku akoby pružnu časť lepšie priľnú k drobcovi

trgypadl
2. aug 2023

Pouzivame, na noc mu vydrzia najlepsie. V noci precikal aj nocne pampersky

milovnikbehu
2. aug 2023

@ketrinp používala som pampers prémiu care ale mala sa veľmi z toho zaparovala. Zmenila som za DM babylove a odvtedy je to úplne v poriadku. Ja som spokojna

226lenka
2. aug 2023

Používame plienky babylove, sme spokojni

mamusa123456789
2. aug 2023

@ketrinp ja používam už pri druhom babylove plienky, ale nie klasické, ale tie nature, (pri najstaršej sme látkovali), svokra minule kúpila lupilu a skončili sme na pohotovosti, lebo to co jej tie plienky porobili som si nedokázala predstaviť, sní v najhoršom sne, mala bordové až stehienka a nevedeli sme sa toho zbaviť za pomoci žiadnej mate, takže za mňa lupilu je totálna katastrofa, ešte sem tam kúpim pampers premium care pants, keď sa mi nechce ísť do dm len koli plienkam

slniecko5
2. aug 2023

Babylove je top. Kupujem online mega pack balenia, 168 ks za 23 eur.

salonka77
2. aug 2023

Mojej začali Babylove plienky škodiť od veľkosti 4, dovtedy bolo fajn. No začali zapareniny, mastičkami za pár dní zmizli a potom znova zaparená riťka. Tak som kúpila Pampers premium care a je po probléme. Ale každému dieťaťu samozrejme vyhovuje niečo iné.

selena_luna
2. aug 2023

My sme uplne spokojni s babylove a uz mame 4+

majlo1234
2. aug 2023

My uz sme na 5, pre syna najlepsie plienky

nevenka
3. aug 2023

@ketrinp vies co, ja som kedysi kupovala synovi a dcere, ale to uz je 10 a 8 rokov spat a teraz som kupila cislo 5 mladsiemu synovi a cista katastrofa, viselo to na nom, tenke, chlpky z toho trcali, malo vydrzali, zosuchovali sa mu dole. Uz nekupim. Ale ani lidlove mne nevyhovuju, tie tiez boli kedysi porovnatelne s Pampers a teraz brrr...

nevenka
3. aug 2023

@angeli121212 to maju len tie Premium, Nature nemaju, ale kedysi mavali a boli hrubsie, pevnejsie, a hlavnr mali uzsi strih - na nase deti musi byt, inak otlacali stehienka. Ale toto je individualne.

nevenka
3. aug 2023

Za mna najlepsia kvalita a vykon su slovenske Baby Baby Soft a este ceske Linteo Premium. Potom este Dada.
Este mame teraz na skusku z cistej bavlny zo 101-ky Double od Violetta a su fajn, az na to, ze aj tie su sirsie ako vyssie, mam rada, ked to vyssie vyjde na chrbatik. Ale dcerka uz ma prikrmy, tak aj hustejsiu kaku a nevadi to tak.

slniecko5
3. aug 2023

@salonka77 máme teraz Pampers a sa normálne teším, keď ich dominame, lebo sú zbytočne hrubé v tomto teple a tlačia dcérku na bokoch, dnes som videla, že tam má červené fľaky z toho. Nám vyhovuje, že babylove sú tenšie a oveľa pružnejšie.
Ale ozaj, každému iné sedia.

simonatom
3. aug 2023

Po dlhých mesiacoch skúšania, precikavania a prekakania sa, som ako poslednú možnosť zvolila jumbopack babylove 4 a konečne sme bez nehôd. Takže iba tie kupujeme a na noc Pampers premium care.

angeli121212
3. aug 2023

@nevenka to je pravda preto používam len tie premium

angeli121212
3. aug 2023

@slniecko5 ja nemám moc rada pampers ako keď mame použijeme ale nejak sa mi nevidia za tú cenu

alenkatt
3. aug 2023

@ketrinp aj my používame od narodenia, sadli najlepšie, akurát 4 pants sa mi nepáčia

salonka77
3. aug 2023

@slniecko5 U nás to je naopak 😁 Mali sme ešte predtým zásoby 2 balíky Babylove 4. Jeden som horko ťažko minula, ale druhý balík už nie. Skúsila som jej dať a po tretej plienke červená riťka, takže zostávajú naďalej nepoužité v skrini 😁 A sme verní Pamperskám. Manžel jej hovorí, že má fajnovú riťulku 😀 Presne, každému dieťaťu pasuje niečo iné.

salonka77
3. aug 2023

@nevenka Linteo premium sme dostali darom 4 balíky veľkosti 2. Zbytočne veľa balíkov kúpila krstná, keďže dovtedy som ich nekupovala. Ako zákon schválnosti, malej škodili, tak tiež sú len tak v skrini. 🙄

luciamatiad
3. aug 2023

Nám nevyhovovali. Malý sa z nich vyhádzal na chrbte. Ostali sme pri pampers premium care a občas lupilu.