Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Plienky Babywell - skúsenosti

gapre
13. jan 2015

Daju sa kupit v Rakusku v Bipe,ale neviem ci su dobre.Nikde som tu o nich nic nenasla.Pouzivate ich?Dcerka ma citlivy zadocek a neviem ci tieto by boli tie spravne?Dakujem za kazdu radu 🙂

pemizb
13. jan 2015

cenovo super. nasa ma tiez citlivu pokozku...ale v pohode. pre chlapcov su fajn...nie su bielene chlorom...to udajne skodi chlapcom. ja ich pouzivam....ale pozor...teraz je v bipe zmena. uz nepredavaju v bipa dnoch tolko kolko chces plienok so zlavou ale iba jeden karton. teda aspin mne to tak povedali. neviem ci to plati na kazdeho.....dufam ze ano. proste, ak su v kartone tri baliky plienok, tak tie daju so zlavou, zvysok nie....to istw plari o mliekach, o vyzivach....
ja som s nimi spokojna

gapre
autor
14. jan 2015

@ pemizb Dakujem,to ze niesu bielene je super,vyskusam ich.Tie plienky sa oplatia aj bez zlavy,ale ostatne chodime kupovat na baby dni.Chodim pravidelne kazdy mesiac,tak som zatial v tak velkom nenakupovala.Kupujem tam kase a prikrmy.Kupujes odtial aj mliecko?Dcerka pije nutrilon,ale pocula som ze je podobny ako ten aptamil,nevies?

pemizb
14. jan 2015

@gapre ja mam dvojicky, tak my preto kupujeme vo velkom. 🙂 no...ja som skusala viac mliek...aptamil je obdoba nasho nutrilonu a ten nasich zapekal....ja stade kupujem bebu. vyborna cena, lekarka mi tiez odporucila. a dokonca maju aj mlieko od dvoch rokov...to som na slovensku nevidela...a aj zlozenie sa mi zda ine. nestudovala som to nejako pobrobne, ale podla vyzoru je to ine. lebo kupovali sme aj bebu na Slovensku. ale inak kludne si dajte kartu kazdy...aj ty, aj manzel. my sme to tak teraz urobili...lebo kazda koruna je dobra....pri tej materskej. 🙂

gapre
autor
14. jan 2015

@pemizb Jej dvojicky 🙂 Ja mam co robit s jednym 🙂 Ja som len pred mesiacom zacala davat um.mliecko tak sa bojim aby jej neuskodilo.Zatial jej sedi tak nebudem spekulovat,ale nutrilon je u nas lacnejsi,objednavam cez internet,viacej.Chvalili si plienky z Lidla doteraz sme nemali problem,az teraz pouzivali sme 8 mesiacov.Tak skusim zmenu 🙂

pemizb
15. jan 2015

@gapre no priznavam ze ja som dooost experimentovala s mliekom...aj napriek tomu ze boli predcasne narodene a trochu som sa bala..ale uplne v pohode vsetko zobrali. viem ze teraz sa mi lahko radi...ale naozaj sa netreba bat....treba skusit. napriklad nam lekarka povedala ze aj mlieko co ma dm, je dobre a tiez cena super. aj to som davala, ale potom sme kupili tu dalsiu postupnost...no proste pre starsie deti..a ta bola otrasna...tak sme zasa menili mlieko...no my sme vystriesali vsetky mozne...a najlepsie nam vyhovuje beba. tie plienky teda skus....my sme spokojni a co poznam kocky, ktore ich pouzovaju, tak tiez nemaju problem s pokozkou ich deti....tak snad ani u malinkej sa nic neobjavi. inak podla mna su lepsie ako z lidla. no...a tie dvojicky...neboj....aj ja mam co robit....ale nastastie pomahaju rodicia. keby som mala dve take ako je dcera, tak v pohode aj sama zvladnem....aj tri...ale maly...toho je aj jedneho vela. tvrdohlavy, uplakany, no hroooooza 🙂 on je tak urevany ze aj lekarka ho vyhodila z ordinacie...ze z neho dostane migrenu 😀 no a okrem toho, oni sa dost biju...takze od nich nesmies odist ani na krok, inak su hned v sebe...hryzu sa do krvi o hracky, strkaju sa, biju sa hrackami po hlave.....a pritom ked su od seba, tak hned kricia meno toho druheho. stlae dufam ze ked budu vacsi tak ichto prejde.
duuuufam ze tvoja malinka je aspon taka dobrucka ako ta moja....ved dievcata su super 🙂

gapre
autor
15. jan 2015

To mas pravdu ze dievcatka su kludnejsie.S malou sme si uzili prve 3 mes. mala strasne koliky, ale potom super.Mame tak isto stareho bratranca a ten je asi taky jak tvoj maly 🙂 Take zive sidlo.Oni s toho vyrastu🙂 a budu stat pri sebe.Ako deti sme sa so sestrami stale hadali a bili a teraz nedame dopustit na seba 🙂 A ta lekarka to dufam ze hovorila zo srandy🙂 Ani ja od malej nemozem odyst,hned by vylezala na gauc,trieskala po televizore alebo hrabala v kose..takze somnou chodi aj na WC 😅
Ked som zacala davat um. skusala som aj sunar a hami od kamosky.To nechcela vobec az tento nutrilon si vyybrala 🙂 Tak dufam ze bude v pohode,ked jej chuti.Niekto dava uz aj kravske ale nechcem to riskovat bo ma ekzem ☹

Tu začni písať odpoveď...

Odošli