• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Polohovacia ohrádka. Poraďte!

8. októbra 2009 
ahojte,
potrebujem poradit, kupila som si tuto ohradku z "druhej ruky", vraj je polohovatelna, len nejako neviem ako ju mam napolohovat, nemate ju niekto, ze by ste mi poradili ako na to.

http://www.baby-walz.at/Sicherheit/Laufgitter%20/group/29928/product/363606/L/1/Laufgitter-Eu%20ro-Parc.a833.0.html#crossselling

Prosim poradte
5. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bude to podobne jako u postylky ne? v rozich budou v latkach uchyty nebo dirky na posun upevneni toho dna :wink:
5. okt 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no bohuzial nie su tam ziadne dirka (asi treba vyvrtat) a pravdepodobne mi chybaju nejake suciastky:frowning2:, ale dakujem.
Prosim nemate niekto presne tuto ohadku, ako to je, lebo ja to tam ako tak vidim, ale neviem ako na to:frowning2:
5. okt 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sevzuz ja si myslim ze to polohovanie, bude to co pise beruska :confused: , inak by sa to hadamani nedalo :confused:
5. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sevzuz - my mame tiez tu z neckermannu,je to hodne podobne. v tyckach mame dierky a do tych dierok patria take hacky na ktore sa ta podlozka polozi. mala by si mat k tomu este take kovove haciky/drziaky so srobikmi. opytaj sa byvalych majitelov, ci ti k tomu nieco nezabudli dat :wink:
6. okt 2009 o 19:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sevzuz, odfotila som ti to, mam v albume :slight_smile:
6. okt 2009 o 20:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kjajule, doso, jste s ni spokojeni? koukala jsem na tuhle ohradku o vikendu a libila se mi :dizzy_face:
6. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja urcite spokojna som, mame ju uz pri druhom dietati. je rozlozena v obyvacke, dieta tam ma taky svoj kutik na hranie a aspon nie su hracky po celom byte. starsia dcera v nej tiez odrastla, bolo to fajn, aspon mala od malicka navyk, ze ohradka je na hranie a postielka na spinkanie. samozrejme, ze kym boli deticky uplne male, tak v nej stravili skoro cely den - aj sa pohrali, aj pospali, ale ako rastli, tak to bolo na obcasne hranie a na bezpecne odlozenie ked som potrebovala na wc-ko a pod. :slight_smile: akurat pri druhom sme dali dole kolieska, lebo starsia s nim cestovala po celom byte :slight_smile:
6. okt 2009 o 21:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem za info a foto dosa:slight_smile: pomohla si mi to mi otec vyrobi bez problemov:slight_smile:
este sa chcem spytat kde si kupovala to hniezdo - mantinel, alebo to bolo rovno s tou ohradkou?
Dakujem
6. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bolo komplet s ohradkou, je to taka makka podlozka a na nej nasity ten mantinel - je to v kuse :wink:
6. okt 2009 o 21:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosa diky! :wink:
6. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já sem s ohrádkou též moc spokojená.Polohovní je vážně super, mám problém se zády takže mi moc pomohlo když sem mimčo který leží nemusela vytahovat až zespod.Ted už stojí takže ho chytim v podpaží.To hnízdečko bylo v kompletu s ohrádkou.Jsou tam našité po straně i hračky malýmu s to stále moc líbí.Můžu jen doporučit.
6. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hm dakujem baby za odpovede, ja do tej ohradky musim vymisliet nejaky mantinel, mozno nieco usijem, dakujem vam za pomoc
6. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby problem je vyrieseny, kocka co mi predavala ohradku mi poslala chybajuce komponenty:slight_smile:
8. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok