Používame cookies. Viac informácií tu. OK
feb13
21. okt 2011

Kriz s kapsou moze byt, len to vrecko das navonok a kriz bude vnutri, pod jedno rameno toho kriza das hlavicku a pod druhe nozky. Uvaz sa urobi vopred, polozis babatko do kriza a nakoniec sa ta kapsa vytiahne hore. Nozky by mali byt ohnute v bedrach aj kolenach a lytka prekrizene. Ale uz je dost velky, mozno mu nozky budu trcat von z kolisky. 😅
Nam ale koliskova poloha nevyhovovala vobec, maly sa v nej dusil, lebo sa mu zalomil krk. Neskor som sa docitala, ze v koliskovej polohe sa vobec neodporuca nosit, jednak kvoli dychaniu a jednak ze ta poloha nie je idealna ani pre chrbticu, ani pre bedrove klby. Spravne sa ma vraj nosit v zvyslej polohe so sirokym rozkrokom a satka sa ma viazat na babatko, nie vopred, a musi byt velmi silno zatiahnuta. Ale ked sa jedna o nejakych par dni, si myslim ze nic s tou koliskou nepokazis a to sama uvidis, ci ti v tej polohe dokaze normalne dychat alebo nie.

evul_a
14. nov 2012

Pozri si tuto stránku http://www.latkovky.sk/navody-na-viazanie tam viaže so 16 mesačnou a na počudovanie to ide 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli