Poraďte najlepší detský obchod

martinkapl
15. nov 2014

Baby zhaňam niaky dobrý obchod s vecami pre babo.

anitra11
15. nov 2014

ahoj, je ich veľa - veľa, každá si tu určite povie ten svoj,... ja najradšej nakupujem - www.babytrend.sk
neviem ako si myslela "veci" pre babo, lebo títo nie sú moc zameraní na oblečenie (niečo nájdeš), ale majú kopec iného ... 🙂

edita111
15. nov 2014

Ahoj, hľadáš obchod s detským oblečením? alebo s výbavičkou, lebo ja som celkom dobre nakúpila na
http://www.biboc.eu/sk-SK/stranky/1/-/0/2/-
ale oblečenie tam nemajú.

marosko256
16. nov 2014

Ahoj, my sme spokojni s oblecsvojebabo.sk len u nich nakupujeme a zatiaľ sme neľutovali.

qtinka46
9. dec 2014

Ahojte ja mam velmi dobre skusenosti s www.predeti.sk uz som co-to objednala a zatial som bola len spokojna 🙂

alena258
15. dec 2014
Používateľ alena258 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alena258.

Ahoj, my objednávame z www.detska-vybavicka.sk všetko od oblečenia až po rôzne potreby. Objednávam vždy keď sa mi nazbiera viac vecí, čo by som potrebovala, potom mám aj dopravu zdarma a je to bezproblémovejšie ako lietať po obchodoch vonku a zháňať po jednom veci, hlavne teraz v zime.

didi51100
18. dec 2014

@martinkapl Ahoj, tiez casto nakupujem na www.predeti.sk, obcas na www.babytrend.sk a inak osobne na detskom oddeleni v Tescu. Ked su sezonne zlavy, tak objednavam aj na zahranicnych weboch, napr. vertbaudet.fr alebo tuctuc.es.

julia158
10. mar 2018
alobalka
10. mar 2018

Feedo, bambino, coccodrillo. ..

veve2233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz