Poschodová posteľ Rico

erika789
23. mar 2015

Chcem sa opýtať má tu niekto poschodovú postľ RICO 2? Uvažujem nad kúpou.

alcici
13. apr 2015

Ahoj ja tiez uvazujem nad kupou poschodovky rico ale nikde ziadna recenzia...kupili ste ju nakoniec?

erika789
autor
15. apr 2015

Ahoj objednala som si ju cez net kedže v žiadnom nábytkárstve v blízkosti ju nemali len na objednávku takže naživo som ju ešte nevidela. Práve dnes mi prišla odpoved z firmy že mi ju posielajú tak zajtra uvidíme čo to bude za postele 🙂

alcici
15. apr 2015

Ahoj keď ju poskladate a vyskúšate napíšeš mi prosím ťa, mna tam odradza ta výška neviem si to vôbec predstaviť, celá postel by mala mať 150 cm a výška medzi postelami len 66cm, tam ma zaujíma že či to tak je naozaj a či to nie je príliš málo, dúfam že bude parádna a budete spokojný a objednáme si ju aj my 😉

erika789
autor
16. apr 2015

Ahoj ok určite ty potom písnem, o čom to je, hádam sa v nej nesklamem 🙂

alcici
16. apr 2015

Ahoj aj ja dufam ze budes spokojna 🙂 zatial dakujem

erika789
autor
19. apr 2015

Ahoj tak postel zložená dizajnovka velmi pekná mi sme brali farbu antracit/zelená. Pomerne je to aj dost hrubý materiál myslím drevo. Ale latky myslím rost to je bieda ten je dost slabý preto manžel vymyslel dat tam iné latky tak že máme možnost dat si napílit priamo na mieru dosky. Avymeníme to za tie. A madrace tak to je úplná úbohost ide o obyčajný molitán ku ktorému ti dajú slabučký potah dokonca pri jednej posteli je s inou potlačou ako pri druhej posteli. Takže idem ešte zhánat do posteli madrace. Takže s postelou som na 80%spokojná to vnútro si síce musíme ešte vymenit ale myslím si že tá postel je takej kvality ako je aj cena. Dúfam že som ty trochu pomohla o rozhodnutý, ak sa chceš niečo ešte opýtat tak sa pýtaj 🙂

majdiska
19. apr 2015

my ju máme tiež.. matrac sme horný už vymenili za väčší ešte ten spodný.. na prístelku nechávam ten úzky, nakoľko by sa väčší asi nezmestil.. mám sosnu s oranžovou.. vzdialenosť medzi vrchnou a spodnou posteľou je malá.. špekulujem to nejako nadstaviť, kedže som si to v popise nevšimla.. moja chyba.. nedá sa sedieť na spodnej vystreto, človek sa musí zhrbiť a aj deti do nej narážajú.. inak som s ňou spokojná 🙂

erika789
autor
19. apr 2015

@majdiska ahoj a smiem sa spýtat aký matrac ste tam dali práve to tu lustrujem na nete čo vy tam bolo vhodné. Ano tá výška tam je dost malá ale malý bude mat ešte len 3 roky tak jemu to stačí a časom ich viem aj rozložit vedla seba. Ale kedže mám v rodine aj šikovného stolára dá sa postel aj predlžit to by znamenalo doložit do nožičiek hranolčeky akurát že ten rebrík by musel byt nový ale tak sú to len 4 latky myslím že aj šikovný tatko si s tým poradí 🙂

siska2027
19. apr 2015

caute zienky my sme tiez kupovali poschodovku ale kacper 2 mala som vybratu farebnu variantu inu ale ta sa uz zial nevyrabala a pri rico ma odradili spodne sufliky -neprakticke podla mna.Ja som si do firmy zavolala a pytala sa ze aka je nosnost postele a rostu a ako je to s matracmi. Pan bol velmi mily a ustretovy a hned mi povedal, ze matrace nie su pre velke deti, ale pre mensie a ze casom ich bude treba vymenit co je logicke ja som hned dokupila aj lamely na rosty aby som spevnila postel do buducna ked deturence podrastu. Nestalo to hory doly a s postelou som velmi spokojna malemu sa paci a je prakticka. tak tolko moje skusenosti 🙂

majdiska
19. apr 2015

@erika789 no dala som tam zo staršej postele 200 na 90..pekne sadol..
Mohla by si mi napísať ako by si ju zvýšila?mala som tu stolara, ale nevie čo s tým..že by bola nestabilná. 😖

alcici
19. apr 2015

ahojte baby, tak teraz mám ešte väčšiu dilemu, že či objednať posteľ tak ako je ale už s lepšími matracami, myslíte si že to platí pri všetkých postelách že tam dajú tie najobyčajnejšie ako existujú? veľmi pekne ďakujem za vaše skusenosti, tiež planujem postel časom rozložiť..a boli ste s dodavkou postele spokojné??žiadne problémy??ak sa smiem opýtať odkial ste postele objednávali??

erika789
autor
19. apr 2015

@majdiska tak asi ujo stolár nemá dost fantázie ....mne hned povedal že to je hračka konkrétne na nožičky stačí do stredu doložiť hranolčeky vo výške o akú by si chcela postel podvyhnúť stačí v strede hranolčeka dierka a drevený kolík čo je pre stolára myslím si hračka a čo sa týka rebríka to su dve latky ktoré by ste museli vymenit za nové dlhšie namontovanie na postel Vám tam ostane to isté

erika789
autor
19. apr 2015

@alcici tak to je už na tebe či ju zoberieš alebo nie. Určite ty odporúčam iné matrace lebo to je fakt o ničom Ja som objednávala zo stránky postelepostielky.sk. Píšu dodávku 2-5týždnov, no mne prišla už na 3týždeň. Na tej stánke vyšla najlacnejšie len doprava tam stála 20€ ale ešte stále to bola super cena. Prišli dve krabice a viacmenej som to poskladala skoro sama 🙂 návod je tam super pokreslený takže v pohode. 🙂

majdiska
19. apr 2015

@erika789 hranoly mám,tie drevené kolíky sa dajú kúpiť..fakt asi nemá fantáziu ale na výhovorky to hej..prečo to nejde..lebo robí len z drevotriesky..

33silvia33
14. máj 2015

Ahojte, my mame postel Rico tiez. V zasade som spokojna, ale prehliadla som tu vysku - na sedenie... Nam by sa zislo upravit to. Ak by ste to nahodou niektora realizovala - dajte info, kam sa obratit 🙂
Co sa tyka matracov - ja som postel objednala bez nich - a upravili mi cenu - boli naozaj "nepouzitelne". Sadli nam tam povodne - 200x90.

michal2222
11. aug 2015

Tiez uvazujem odporucate tu poschodovu postel rico? Tu som ju najsiel najlacnejsie http://www.rozpravkovaizba.sk/poschodova-postel/

alcici
11. aug 2015

Ahoj no my sme ju nakoniec nekupili kvoli tej vyske zdalo sa nam to velmi malo.

33silvia33
11. aug 2015

Keby som mala este raz kupovat, tak si rozmyslim tu vysku... Nevadi to vsak velmi preto, lebo ich chceme casom rozlozit na dve samostatne... dovtedy to bude ale trochu nekomfort. Inak je postel super - myslim kvalita, vzhlad - a tak.

nikina17
11. aug 2015

Aj my ju mame,je super. Akurat ta vyska mi vadi. Tiez by som to rada predlzila. Ak to mate niekto upravene,rada uvitam kazdu radu.

patkaza
29. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

ja by som volila radšej nejakú vyššiu posteľ http://akoapreco.com/podla-coho-vybrat-poschodovu-postel/

mirka_kal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebecka_burs
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
12romi34
20. júl 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

toto vyzera krasne https://www.sconto.sk/produkty/poschodova-postel-unit.html takuto postel by som brala aj ja 🙂