Používali ste dychový monitor Babysense?

logomania
13. máj 2014

Funguje aj pod matracom s kokosovým vláknom? Ak máte niekto skúsenosti napíšte budem veľmi vďačná.

havana_frost
13. máj 2014

ano, funguje. Neviem čo viac napísať. Mám babysense a kokosový matrac a všetko funguje. 🙂

katren
13. máj 2014

ano, funguje....a dokonca aj s hrubsim /cca.20cm/ matracom....

marikac
13. máj 2014

ano, mali sme ho pod matracom ,presne ako pises a fungoval...

miskaradko
13. máj 2014

Ahojte. Prispievam aj ja. Pouzivali sme ho ale mali sme okolo toho este aj kamerovu pestunku. Cize radsej daj peniazky na kameru a orasne ju vyuzijes stale. Ja som takto mohla malu sledovat vkuse ked zaspavala a takto som naucila obidve dcerky same zaspavat a videla som kedy chcu cumlik,kedy im je zle a tak. Takze radsej kamerovu pestunku ako babysense. A este nam splesnivel matrac (kokosovy) zo spodu pretoze sa to prehrievalo a robilo to neskutocny ramus ked som to zabudla vypnut...takze skus si sama uvazit co je lepsie...🙂

nufanek
13. máj 2014

https://www.modrykonik.sk/forum/zakladna-vybavicka/oplati-sa-kupit-monitor-dychu/ tu je jedna cerstva tema, mozno sa tiez nieco dozvies 🙂

denisafono
13. máj 2014

ano funguje

reny2010
13. máj 2014

Ano ,je vyborny,nedam nan dopustit. Mojmu synovi zachranil viackrat zivot, v spanku ,,zabudal,, sa nadychnut. Matrac treba pri prevliekani postielky otacat,ale to pod kazdym senzorom dychu asi.

tinulka174
13. máj 2014

Ano funguje -je to super vec.
Použivali sme ho aj s pestunkou -dosah bol až 200 metrov.
Urcite odporučam.

sylvial
13. máj 2014

Áno, ja ho ešte stále používam. Malá má štyri mesiace a polohujem ju, takže mám istotu, že je v poriadku.