Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poznáte detský obchod Lienka vo Zvolene?

jajuska40
7. nov 2012

cakame babatko a budeme potrebovat nakupit uplne vsetko, dostali sme tip na lienku, vraj maju dobre ceny a ochotny personal?? mate s nimi niekto skusenosti?

duracelko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strihalka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
susika
7. nov 2012

podla mojih skuseností sa oplatí kupovať veci v normálnom obchode, ako boli v minulosti Prior alebo podobný, vobec nie ex detskcýh, bývaju zbytočne rpedražené.my tu mame tiež takých par detských obchodíkov, občas som tam niečo kupila, no aj 2x drahšie ako inde, ale hniezdo do postielky a iné detské veci ak chceš najdeš aj normálne v predajni s textilom možno aj o štvrtinu lacnejšie aelbo v bazariku, lebo je to maličko používané a nepoškodené.....takisto aj azvinovačky, latkové plienky a osušky a nemusíš sa báť, že je to čínske.(snáď)

sampo
7. nov 2012

Nooo radsej zbehni do tesca, je tam teraz dokonca akcia -30% na oblecko 😉 ak chces nove. Ale tych detskych veci je aj v inych obchodoch dost, myslim, ze v tych detskych to castokrat preplatis (hlavne co sa tyka textilu). ja vela veci riesim cez bazar, nieco pravdaze aj v detskych obchodoch, ale su dost drahe..ked tak potom cez internet a pride mi to v jednom baliku a nemusim behat 🙂

ifkael
8. nov 2012

A obchod je Vas, nie? Aj skryta reklama je reklama

sonyap111
8. aug 2015

Ja odporučam sonya-shop.sk

Tu začni písať odpoveď...

Odošli