Pranie vecí pre bábätko

lussyita
24. okt 2017

Ahojte mamičky, chcem sa vás spýtať, či ste si na pranie vecí pre novorodenca kupovali špeciálny prášok pre deti "sensitive", alebo sú tu aj také mamičky, ktoré prali veci v práškoch, ktoré bežne používajú? Aké máte skúsenosti s tým-ktorým práškom, ktorý vám vyhovoval? Vďaka 🙂

ewell13
24. okt 2017

Ja som prala veci v bežnom prasku...resp. pouzivam ariel alebo persil kapsule

kikusa008
24. okt 2017

Ja som prala od začiatku všetko spolu, a budem aj pri druhom, a žiadny špeciálny prášok som nepoužívala.... Akurát som nedávala avivaz zo začiatku.... A keď boli flakate veci, tak som predprala v žlčovom mydle...

bleblu
24. okt 2017

Ja periem zvlast a pouzivam persil sensitiv a avivaz sensitiv bud lenor alebo silan alebo coccollino.

damarafrigg
24. okt 2017

@lussyita ja som v ariel sensitiv a lenor sensitiv take babo tam bolo.. Ten ariel dobre vypral. aj stolicu bez flakov.. Ten ariel tusim lepsie pral ako aj klasický, tak asi ostanem pri nom. Mali sme aj lovelu, ale ta nejak nevyprala. TO je tusim na mydlovej baze.

klaudiaden
24. okt 2017

Ja periem v tom špeciálnom prášku.. Pre istotu 🙂 Akože tiež poznám veľa mamičiek, ktoré prali v normálnom prášku a nič sa nestalo ale viem aj o bábätkách, ktoré sa vyhádzali. Asi záleží od toho aké je na to citlivé a ja som nechcela riskovať

zara0201
24. okt 2017

@lussyita Mne sa maly po prasku Lovela vyhadzal. Takze obycajna Lanza a Ariel a to bolo vpohode.

olifcek
24. okt 2017

@lussyita pri prvej sme prali do roka v lovele prasku i avivazi, takze i pri druhej sme na tom tak 🙂 nam vyhovuje a navyse krasne vonia 🙂

tyelde
24. okt 2017

Prala som v bežnom prášku, s pláchaním navyše, bez žehlenia

chellina
24. okt 2017

Ja periem aj nám v tomto z DMky, som veľmi veľmi spokojná lebo vyperie super a teraz čakáme bábätko a budem v tom prať aj jemu určite. Je za super cenu a tie komerčné prášky a gely vôbec nepoužívam, zanáša to riadne práčku aj oblečenie o aviváži ani nehovorím. Je okolo nás všade samá chémia, umelé vône tak nemusím to mať ešte aj na koži :D a bábätko tiež nie. Takže za mňa radšej sensitive lebo mám s ním dobré skúsenosti a som spokojná.

ukulela
24. okt 2017

ja som pravala miminu osobitne v ecover zero bez avivaze a na 60 / plienky70. dospelacke zvacsa periem len na 40. teraz uz spolu.

chellina
24. okt 2017

A keď chcem gel tak oužívam tento, majú aj na farebné aj na biele ten je Nature, čože vhodný aj pre detičky....Ja som celkovo veľmi spokojná s výrobkami do domácnosti Denkmit a celkovo s DMkou (Alverde, Babylove atď...) Majú inakaj dezinfekčnú aviváž, používam aj tablety na vodný kameň lebo máme riadne tvrdú vodu...

lubi40
24. okt 2017

@lussyita Pri prvom som prveho pol roka som prala v specialnom prasku, potom uz vsetko spoluMala som velke balenie a ked sa minulo, tak som presla na normalny prasok 🙂 Teraz planujem podobne, ale asi kupim mensie balenie a mozno prejdem na normalny prasok uz po 3 mesiacoch.

emi16
24. okt 2017

Persil sensitive
Ma citlivu pokozku takze periem stale a to ma 2 roky
Senditive avivaz som zacala pouzivat az nedavno

andrbeata
24. okt 2017

@lussyita Prvých 8 týždňov som brala osobitne, používala som Ecover, teraz periem spolu. Ja aviváž nepoužívam vôbec, používam skôr pracie gély.

aduska121
24. okt 2017

Bupi baby neskor klasicky ariel

veronikaniak
24. okt 2017

Ja som prala osobitné asi do roka v špeciálnom prášku aj aviváž neviem ako sa us volal ale kraasne vonial a zbožňovala som tú vôňu a stále som ju voniala aj jej vecičky keby nebol taký 💰 používam ho aj bežne

petranelkova
25. okt 2017

Ja ma v plane prat v specialnom prasku lebo som pocula, ze nie je dobre deticky drazdit normalnym pracim praskom. Ono je to na tebe, moze sa nieco stat ale aj nemusi.

pininka
25. okt 2017

Periem v lovele ako pri chlapcoch do roka, avivaz nepouzivam. Zehlenie je pre mna samozrejmost.

bubinko1506
25. okt 2017

Pouzivam persil sensitive aj pre nas - detske oblecenie periem spolu s nasim. Avivaz nedavam, na skvrny davam zlcove mydlo z dm

semila001
12. okt 2018

Pre nás dospelých používam ariel color kapsule naše periem zvlášť biele a tmavé.. Deťom dávam persil sensitive biele zvlášť a tak isto aj tmavé