Prateľné látkové plienky

fanilka
6. jún 2019

Ahojte chcem prejsť na prateľné plienky mám dcérku 2 mesačnú a chcem sa spýtať aký veľký set mám kúpiť a teda koľko plienok potrebujem , poprípade nejaké doporučenia 🙂 ďakujem

lubik87
6. jún 2019

@fanilka ja som.kupila 10 plienok/ 20 vložiek ..teraz som kupovala väčšiu veľkosť len plienky ale nejak som ich ešte nepoužila 🙈

babi81
6. jún 2019

@fanilka na vyskusanie si kup mensi lebo su rozne, nie kazdemu vsetky typy sadnu.ja osobne som pouzivala gpants, little bloom, bambinex a bambino mio.

1bambinko1
6. jún 2019

@fanilka odporúčam menšiu sadu a radšej si dokúpiť 🙂

ink
7. jún 2019

Ja som nakúpila 30 štvorcov, 8 vrchných nohavičiek a asi 20 vložiek a 10 separačiek. a 2 plienky all in one k lekárom a na prechádzku. Pri takto malom bábätku meníš plienky častejšie, tak aby sa mi stihli schnúť a prať. Inak môj už je odplienkovaný, tak by som ti vedela posunúť naše plienky. Ale zváž ši nepôjdeš cestou vkladačiek, tie nemusíš žehliť. Na druhej strane však pomalšie schnú-

fanilka
autor
7. jún 2019

@ink pravdepodobne skúsim vkladacky len som chcela vedieť koľko ich cca potrebujem koľko nohavičiek koľko vnútorných vložiek .. a hlavne kazda znacka ina niektoré nohavičky sa dajú aj zmenšovať niektoré nie