Prechodné topánky na širšiu nohu a vysoký nart

22. feb 2023

Baby ktorá značka topánok je fajn na širšiu nohu a vysoky nart? Mala minulý rok nosila v pohode protetika a tento rok po zimných topánkach som kúpila opäť protetika a sú jej tesne a úzke takže musím kúpiť niečo iné. Poradíte? Má 3 rocky

letfenixa
22. feb 2023

Dd step 063.

ada12345
22. feb 2023

Aj ja take hladam a vo vacsich cislach...

palomablanca
22. feb 2023

Žeby barefoot topánky? Aj môj syn má širšie nohy s vyšším priehlavkom a bf topánky mu pekne sedia.

ada12345
22. feb 2023

@palomablanca Bf topanky je siroky pojem, napis konkretne znacky. Aj v bf topankach je problem najst topanky na sirsie prsty, vyssi nart a uzky clenok.

palomablanca
22. feb 2023

@ada12345 určite treba hľadať aj medzi bf, stále si však myslím, že ponúkajú viac možností ako tie bežné. Môj syn nemá úzky členok, to mi príde potom ako nožička plutvička a na tie neviem presne kt značky sú tie pravé. Tuším Bundgaard, Tikky, Fare možno alebo aj Camperky, potom Pegres.
Syn nosil/nosí ddstep 073, 3f, tie sú ozaj, že široké ale napr na zimu mu už 2.x vyhovovali aj topánky od značky Froddo, papuče máme od Pegres. Ale ako hovorím, on ma aj normálny /širší členok. Najlepšie poradia priamo v obchodoch.

ada12345
23. feb 2023

@palomablanca Ja mam 3 deti, ktore nosia BF od narodenia, takze uz celkom dost rokov nosime BF. Ja som skor myslela, ze ked radis autorke dotazu, tak napisat vseobecne BF je siroky pojdem, ktory jej nepomoze, kedze sa pytala na odporucenie konkretnej znacky.

palomablanca
23. feb 2023

@ada12345 prepáč, ha som si celý čas myslela, že si píšem s autorkou a radím jej .... 😅. Napísala som značky kt poznám ale nemôžem vedieť či vôbec hľadá bf alebo nie.

ada12345
23. feb 2023

@palomablanca Jasne, chapem.

Autorka: Mojim detom dnes pekne sadla znacka Keen. Nie je to BF, ale alternativa.

katulka94
23. feb 2023

Syn ma vysoký nart a širokú nohu a od prvých krokov až do teraz (2,5) nosíme geox. Vždy sadnú aj poltopánky,tenisky aj čižmy na zimu