Rastúca stolička "Tripp Trap"

kattum
24. sep 2008

Chcela by som pre svojho takmer 3-ročného syna kúpiť stoličku, babatkovská je už malá a normálna ešte veľká. Na internete som našla rastúcu od Stokke:
http://stokke.babypark.cz/zidlicka-tripp-trapp+...
alebo českú verziu Jitro: http://www.nastavitelna-zidle.cz/index.php

Máte skúsenosti, napíšte prosím, oplatí sa investovať, do akého veku je vhodná, vie si na ňu trojročné dieťa samo sadnúť? Ďakujem za postrehy

pimpulienka
16. feb 2013

Poradite odkial objednat vankušik na Tripp v Trapp v peknych prevedeniach?

kvetinqa
16. feb 2013

@pimpulienka ja som ju kupovala v babymarkete

pimpulienka
16. feb 2013

@kvetinq na stranke maju malo typov tušim len tri...ja som chcela inu farbu, ale dakujem

kvetinqa
17. feb 2013

@pimpulienka ja som odpovedala na tu otazku ohladom stolicky.... vankusik mam z babycare.nl

pimpulienka
17. feb 2013

@kvetinqa aha 🙂 Stoličku už mam, zhaňam vankúšik

kvetinqa
17. feb 2013

@pimpulienka a si spokojna? inak aj na sashe niekto sije vankusiky...

pimpulienka
17. feb 2013

@kvetinqa ano ano 🙂 je super.Kupili sme v Kika. Mrknem aj tam vankušik popripade

penelopa
18. mar 2013

Áno v kike sú vankúšiky,ale len pásikové tuším,ja mám orange.

tote6
30. júl 2013

Ahojte, nepredava niektora mamina nahodou bezpecnostne popruhy k stolicke stokke tripp trapp?

dudka1979
13. jan 2014

to video ma neodradí ale malému ho pre istotu neukážem..idem akurát objednávať TRIPP TRAP 😀

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dudka1979
16. jan 2014

Niekto chcel poškodiť akurát stoličke za 180e 😀 , aká náhodička, presne bude to kopia :D, ja poskúšam a určite sem pridám svoj názor ako sme spokojní :D, už ju máme doma jupííí

lillyofthevalley
16. jan 2014

Ak by to bol blud alebo nevydarená kópia, sama firma STOKKE by nezačala dodatočne vyrábať "predlžovače" (extended gliders), aby sa stolička stala stabilnejšou...
http://www.stokke.com/en-sk/highchairs/tripp-tr...
Ktovie, koľko detí muselo z tejto stoličky spadnúť, kým to začala firma riešiť...

prasiatko30
16. jan 2014

@lillyofthevalley ja ju pouzivam u obidvoch deti a ani raz mi hentak nespadli - u starsej sme ju zacali pouzivat v 9m a mala som ju rada hlavne koli tomu ze sa dieta nedokazalo stocit a vyliezt z tej stolicky co napr pri ikea stolicke mi mladsia bezne robila. ja na nu nedam dopustit a somarinunti moze vyviest dieta v hocijakej stolicke

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lillyofthevalley
20. jan 2014

Tak este raz.... dieta vam z toho spadnut MOZE, ak nemate k stolicke tie predlzovace a je to vec nespravneho dizajnu stolicky , priznala to aj firma STOKKE (ze jednoznacne odporucaju pouzivanie tych predlzovacov kvoli stabilite). To, ze vam dieta doteraz ani raz nespadlo, je super ale vobec to nedokazuje, ze zo stolicky takym sposobom nemoze padnut,....takze nie je zrovna z najbezpecnejsich na trhu - a o toto tu ide, vzhladom na tu cenu stolicky...
Kazdopadne plati, ze v akejkolvek stolicke by dieta nemalo sedavat bez dohladu, ak je velmi zive, dokaze vyparatit podobnu vec na ktorejkolvek stolicke. O tom nema zmysel diskutovat... viac emocii ako zdraveho rozumu..

kvetinqa
20. jan 2014

@lillyofthevalley to video nie je blud, ale povedzme si uprimne, z ktorej stolicky by dieta nespadlo, ak by robilo to, co chlapcek na videu? Firma Stokke nepriznala, ze je to vecou dizajnu, firma Stokke zacala vyrabat predlzovace kvoli extra bezpecnosti... Nesuhlasim s tym, ze nie je jednou z najbezpecnejsich na trhu... Kazda jedna detska stolicka vie byt nebezpecna, je na rodicovi, aby si dieta v nej ustrazil...
Mame Tripp Trappku pre obe deti a som maximalne spokojna. Predlzovace nemam ani na jednej... Ak by na stolicke vyvadzali a stalo sa to, co sa stalo na videu, vinila by som tak maximalne samu seba... pekny den

lillyofthevalley
23. jan 2014

@kvetinqa Trochu zvlastne, ze stolicku zacali vyrabat bez predlzovacov a po nejakom case ich pridali kvoli "extra bezpecnosti" 🙂... A isteze, na trhu su aj stabilnejsie stolicky - tie ktore maju vacsi rozpon noh. Ale OK... 🙂
Ja by som si v zivote nekupila stolicku na krmenie za 180 EUR, a nie vsak kvoli peniazom, ale kvoli tomu, ze podla mojho nazoru za to nestoji, pri inych ostatnych, ktore su na trhu... (myslim si, ze uzasnost tej stolicky spociva najma v tom, ze je stokke). Na pomer cena/vykon sa totiz snazim pozerat pri vsetkom, co nakupujem.... pekny den aj vam.

prasiatko30
23. jan 2014

@lillyofthevalley to nie je stolicka len na krmenie - oni ju predavaju ako stolicku na cely zivot - od 9m do 99r ja som to uz pisala niekolko krat ale napisem ti to este raz ta stolicka je jediny produkt ktory sme kupili ked bola najstarsia dcera batola a stale ju pouzivame - cize ked si to tak zratam stalo mi to za to lebo pravdepodobne dcere aspon do tych 14-15r nebudem kupovat ziadnu inu stolicku k pisaciemu stolu 😉

zuzujan
23. aug 2014

ahojte predavam stolicku tripp trapp pojednom dietati v prirodnej farbe 😉

monikamonka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
levierka
17. apr 2015

Nepredava niekto?

vvrka
15. jún 2015

Mam zaujem o kupu z druhej ruky, najde sa niekto?

pericolosa
31. júl 2015

ak by mal niekto stolicku tripp trapp a uz nepotrebuje tak rada kupim

magg424
31. júl 2015

ahojte kupim pouzivanu stolicku stokke

pericolosa
11. sep 2015

Ahojte mam zaujem o baby set a o pripevnitelny stolik k stolicke.

magg424
20. sep 2015

baby ak by niekto predaval stokke stolicku mam zaujem , mam zaujem aj o newborn set a pripinaci stolik, uplne najradsej by som kupila stolicku vo farbe walnut brown ale zaujmaju aj aj ine ponuky dakujem

tomba
2. nov 2015

Chcela by som takuto stolicku pre 3 dieta, v izbicke ma koberec..co myslite, je vhodna na koberec? A dokaze sa na nu "presmyknut" bez odsuvania? Da

ginepra
4. jan 2016

mam na predaj baby set biely, ak by bol zaujem 😉