Rybia masť verzus sudocrem - rozdiely

nikolabulkova
26. máj 2015

Aky je prosim rozdiel?

autumn11
20. apr 2017

mne rybacia masť strašne smrdela. Používam bepanthen care a ten je super. Ošetrí akékoľvek problémy so zadočkom. Používam ju dokonca aj ja na suché miesta na tele.

katrin21
20. apr 2017

@nikolabulkova rozdiel je v zlozeni..a ucinnosti...

rybia mast je menej chemicka zalezitost a nam sa osvedcila, funguje.vobec mi nepride, ze by nejako smrdela.....
Sudocrem vobec nepomahal, mam ho doma a skoro vobec ho uz nepouzivam... ten skor len preventivne, ale na uz zacervenanu pokozku je nanic.....
Potom akutny pomocnik ked je fakt horsia zapareninka odporucam PYTIOL, priam zazracny je. vecer natriet , do rana krasne stiahne zacervenanie....

Kazdopadne , najlepsie je ritku zmyvat cistou vodou, utierkami len zotriet co treba ,a le potom umyt v umyvadle... hlavne male babo, co kaka do kazdej plienky, umyvanie je super. Vreckovky su dobra pomoac, ale su zas napustene kazdecim, takze ono ta voda spravi najlepsie pokozke....

katrin21
20. apr 2017

cudujem sa kolke pisete, ze vam ta rybacia smrdi.. vobec mi nesmrdi a okrem toho, ved to nečucham, natriem a odlozim 🙂, ale aj keby mi smrdela, je fakt lepsia, takze... neni o com.

e_lenka
20. apr 2017

Neviem aky je v nich rozdiel, ale viem, ze pri dalsom babatku by som uz ani jedno z toho nepouzila. Maly mal neskutocne zapareny zadocek cely prvy mesiac, vyskusala som rozne kremy vratane rybacej masti a sudocreamu, nakoniec mi doktor dal vzorku kremu na zadocek bioderma a az ten zabral. Od vtedy som davala len ten a vsetky problemy so zaparenym zadockom zmizli.

kvietocek203
20. apr 2017

Môj syn este aj mojej sestry dvaja chlapci mali alergiu na rybiu masť dávali im ju v nemocnici a úplne zapálene vajíčka mali,používali sme sudocrem ale zas ďalšej sestry dcérka mala zlu reakciu na sudocrem tak používali Bepanthen

lilu74
21. apr 2017

To ano, chvilu to trva kym mamicka zisti, co dietatku vyhovuje. Nie kazda kozmetika je pre vsetky deti a kazde dieta reaguje inak aj moje na sampon v porodnici reagovalo tak ze sa cele vysypalo🙈tak som potom kozmetiku obmedzila na minimum-masazny olejcek po kupani (chodili sme plavat do kurzu)a bepanthen na zadocek.

tomasko27
21. apr 2017

Mne kozna povedala ze najlepsia je rybacia alebbo ten bepanthen.

kapurka270
21. apr 2017

Ja pouzivam Bepathen a super a cena aj ked je vyssia,mne vydrzi 100 g na cca 3 mesiace

lilu74
22. apr 2017

To je pravda mne tiez bepanthen 100g vydrzi ozaj dlho, ale minam naraz 2balenia(v spalni a kupelke) cize ich az tak casto kupovat nemusim😉

bunnynr
22. apr 2017

Ja som zacala pouzivat z DM taky zeleny kamilkovy, a zda sa mi byt dobry..vyskusala som aj calciovu s lanovyn olejom ale mal z nej vyrazky.

autumn11
26. apr 2017

mne tiež vydrží bepanthen dlho. Však natieram malému riťku iba troškou krému. Viacej dávam len v prípade väčších zapareninín, ktoré sú veľmi zriedkavé.

kapurka270
26. apr 2017

Ak by niektora chcels mam bepsthen v ponuke v inzeratoch

lilu74
1. máj 2017

Ja si zvyknem nakupit bepanthen do zasob ked maju akcie alebo darceky k nemu, zvyknu v lekarniach davat aj vzorky, ktore nosievam v kabelke🤗

lilu7
2. máj 2017

Mne vzorky ktore som dostala vobec nevyhovovali-jedine co bolo fajn bolo, ze boli male do kabelky-z dm sa zle rozotieral a sudocrem som mala pod nechtami stale, s bepanthenom care som bola spokojna a pouzivam len ten doteraz.

maykaaa1122
19. júl 2017

Ja pouzivam Bepathen a super a cena aj ked je vyssia, mne vydrzi 100 g na cca 3 mesiace. Velmi som s nim spokojna 🙂

lilu7
20. júl 2017

Ja som si bepanthen spociatku kupovala v zahranici alebo mi ho nosila kamoska casom som si kupovala doma vacsie balenia a vydrzi mi tiez fakt dlho a to kremujem po kazdom prebalovani.

lubka3232
22. júl 2017

Aj mne rybacia smrdela,neviem či som precitlivelá ale cítila som ju na rukách aj keď som si ich dobre umyla.pouzivam bepanthen,páči sa mi zložením aj vôňou a mám s ním dobre skúsenosti.co sa sudocremu týka,tak ma odradilo to balenie.bepanthen je pekne v tubke,vytlačim si kolko potrebujem ale do sudocremu musim pchať prsty.no neviem 😒

kapurka270
22. júl 2017

Ahojte mam v ponuke bepathen za 8 eur ak by niektora mamina chcela

lilu74
31. júl 2017

To je dobra cena, ja si bepanthen care kupujem vo velkom alebo vacsich mnozstvach ked ma dm detsky tyzden😉je skvely a vydrzi mi dost dlho.

lubka3232
12. jan 2018

ja si bepanthen rada kupujem za zlavu v dm hehe 🙂 alebo presne ked je dm zlavovy tyzden

zuzuliennka1
14. jan 2020

syn ma 2r. , stale plienky, a semtam aj skarede zapareniny, najma zo zubov, vyskusala som uz hadam vsetky kremy, ale na uz zaparene funguje u nas asi jedine imazol krempasta, aj na nej pisu, ze len 2x denne a veru to aj staci.. len hladam este nieco “preventivne” na mazanie pri prebalovani, nieco co vytvori ochrannu vrstvu... neopytiol vraj na bezne mazanie nie je vhodny, lekarnicka mi dala vulm rybaciu mast ale strasne mi to smrdi.... asi sa vratim k vonavej welede a ked bude problem, imazol.... 🤷🏼‍♀️