S akými plienkami ste spokojné?

30. aug 2023

Maminky, s akými plienkami ste spokoné ?
Vyskúšané máme Bella Happy, Babylove, Fred&Fló, Pampers, Huggies. Bohužiaľ ani jedny dcére nesadli (vyrážky, precikanie..)
Už som zúfalá...
Ďakujem

mikaelka1
30. aug 2023

Lidl lupilu

viky_21
30. aug 2023

Ja som od mala davala Lupilu potom Dada a Babylove .. a teraz striedam Lupilu a Babylove.. ked precikal vedela som, ze su mu male

lenkakoc444
30. aug 2023

Babybabysoft alebo pampers Harmonie. Ja este obcas kupujem Dada slebo Babylove.

jesenzima
30. aug 2023

Lidl plienky.. na noc nohavickove Pampers. Moja skúsenosť, keď precika plienku, treba väčšiu .

terka224
30. aug 2023

No tak Lupilu podľa mňa najhoršie plienky aké môžu byť 😂 malému tam odstavali na chrbáte, hneď celý mokrý bol. A nemali sme veľké.
Vyskúšali sme z lacnejších aj Kaufladacke a DMkovske. Keby mám porovnať tieto dvoje tak tie kauflandove sú o dosť lepšie. Vydržia viac ako DM.
Ale každopádne pre nás najlepšie Pampers premium care alebo Pampers pants. Teraz som kúpila v Poľsku Dada plienky (viem že sa dajú zohnať aj na sk na e-shopoch). Brala som od nich také prémiové plienkove nohavičky (taký zlatý obal) a teda som vážne prekvapená, lebo stáli pár €

cyberk
30. aug 2023

Prv babylove 1 a 2 potom pampers premium care a pampers pants 🙂 najhorsie boli lidl lupilu plienky, moc bolo na dialku citit a sem tam ich precikala, s inymi nebol ziadny problem 🙂

rk123
30. aug 2023

moony - japonske plienky.
pouziva ich od narodenia a nikdy sa neprecikala a nemala ani raz zapareninu.
ale kazdemu sadne nieco ine.
este sme skusali aj bobilo a tiez spokojnost

zuzanader
30. aug 2023

Pampers Harmonie su jedine, ktore dcera akceptuje. Aj vlhcene utierky pampers pure (teraz uz harmonie), zo vsetkeho ineho okamzite plienkova dermatitida.

petamich
30. aug 2023

ked bol mensi tak som pouzivala len Baby Baby soft alebo Dada obcas a na noc Kolorky nocne 🙂 teraz ked je uz vacsi Pampers pants

mimi3008
30. aug 2023

Lupilu. Najmenej sa mi pozdavali babylove

panonia
30. aug 2023

Bola som veľmi spokojna s Lupilu

minesasubu
30. aug 2023

Ja som zacala s lupilu 1 a 2 ptm Dada 2,3,4 a pampers pants 3,4,5 medzitym babylove 2,3 velkost
ine som ani neskušala

gabka123123
30. aug 2023

S látkovými

tl999
31. aug 2023

@gabka123123 mas moj obdiv! Ja by som to nedala, dieta nonstop chce byt polozene na hrdnik neviem si teraz predsavit udrzbu latkovych plien. Avsak bola som velmi odhodlana ze sa pustim do toho ale zemiaky neviem osupat 🙈

tiika
31. aug 2023

Lupilu ale tie premium

gabka123123
31. aug 2023

@tl999 nie je to ťažké len rútis do pračky a potom do sušičky 💁 mozno ľahšie ako vláčiť jednorazovky a vyhadzovať atď. Hlavne je to pohodlné a priedušné pre bábo. A šetrí to aj peniaze akože veľmi

pomantac
31. aug 2023

Pampers premium care

kamagma
31. aug 2023

Pampers pants nikdy mi dieta neprecikalo plienku ,davas dobru velkost?