Šampón na dlhé vlásky pre dievčatká. Aký použiť?

pacna
3. máj 2008

ahoj mam dceru, ktora ma dlhe vlasy. ked jej vlasky nezapletiem tak ich ma stale "zbite".
tak isto ked ju okupem tak taaaažko sa rozčesavaju aky šampon použiť?
🙂

lucia283
27. apr 2009

take su detske vlasky...su hrozne jemne ...a pre rozcesanie strasne...ja sama som sa nechcela cesat ked som bola mala,lebo ma to hrozne kavakalo....urcite po kazdom umyti bakzam,kondicioner,alebo masku....nieje to len pre dospelych ludi...aj deti by mali pouzivat 😉 a este skuste po umyti a splachnuti masky na vlasky naliat roztok z 1liter cistej vody a 1pl.lyzicou medu...vlasky nebudu rozcuchane a rozkrepovane a po pravidelnom pouzivani sa budu aj lahsie rozcesavat 😉

andrea78
27. apr 2009

nezmývateľný kondicionér panthene pro-v, nanesieš a rozčesávaš, je super....dcéra má kučery po pás a asi 4roky ju už bez neho nerzočesávam 😉 samozrejme nedávaš denne, pri každom česaní, ono to niečo "vydrží", vlasy nie sú mastné
dcére ho aplikujem raz do týždňa + denne poriadne večerné rozčesanie, aby som ju ráno veľmi netrápila a nedošticovala pred odchodom do školy, potom to stačí prebehnúť a hotovo

lucia283
27. apr 2009

andrea78
kucerave vlasy sa nesmiu cesat:Diba prehrabnut rukami maximalne jemne precesat s velkym hrebenom..teda s takym co ma hrozne velke medzery....a este taka rada pre suche kucerave vlasy nie len pre deti...ex spoluziacka si to nevedela vynachvalit...klasicka modra indulona...rozotriet male mnozstvo na ruky a jemne premastit konce...ale pozor nie cele vlasky a ani korienky...staci konce alebo po polovicu...

susik77
27. apr 2009

baby ale to aby som jej umyvala vlasy kazdy 2.den, nie? aby som jej mohla dat ten kondicioner. ja jej davam vzdy po umyti vlasov, ale umyvam len 2x tyzdenne.

lucia-ja ked ju neucesem, ma hrozne docuchane vlasy, otras. ked jej to rozcesem, asi sa ten maz rozdistribuje a ma krasne leskle vlny 🙂

lucia283
27. apr 2009

susik jasne ze nemusis umyvat kazdy2den...vlasovy maz ma aj ochrannu funkciu....takze ono to ani nieje az tak zdrave umyvat casto...no ked su mastne tak tiez to nieje dobre,lebo potom je vlas mazivom prilis zatazeny...a ma tie vlasky kucerave velmi,alebo iba jemne....ak su mokre mozu sa cesat...teda no hlavne mali by sa s tym sirsim iba za mokra,pretoze ak sa cesu za sucha tak je to taky afro vybuch potom:D

susik77
27. apr 2009

lucia-ona ma skor jemne-vpredu skoro rovne a vzadu dole rulicky a na hlave hore vlny. ked jej to nerozcesem, vypada to prave chemlonove a ked jej za sucha rozcesem, vypadaju super, leskle.
ja mam tiez kucerave ale ovela hustejsie a za sucha ich teda cesat fakt nemozem, len po umyti kondicionerom. a este si na rozcesavanie striekam gliss kur spray. myslite, ze ho mozem strieknut na vlasky aj malej?aspon na tie konce, kt. ma take suche?
inak po umyti jej davam kondicioner od lavery-bio kozmetika.

susik77
27. apr 2009

teraz som nasla na nete spray na rozces. pre deti. Je drahy, ale vydrzi podla mna aj viac ako polroka 😉
http://www.pro-vlasy.cz/p/paul-mitchell-taming-...

avuska19
28. apr 2009

Ahojte, ja mam dcerku,ktorá sa narodila s dlhými vláskami a vzadu na temeni sa jej vždy docuchajú, neviem čo stým, lebo pri česaní po kúpaní ju to šklbe... 😖 hmmm. čo s tým, máte niekto skúsenosť?

pacna
autor
28. apr 2009

baby my mame stale ten babanovy od Avonu a teda oni si ho sami donesu ked maju zbite vlasy a je super neumyva sa davam ho na suche vlasy a kraaasne vonaju 😀

janulka7
28. apr 2009

tak sa ku vam pridavam . aj moma princezna ma vlasy skoro do pol chrbta. ostryhat nehrozi no vyvadza ako diva. aj by mi to bolo luto lebo ich ma huste a pekne. ale asi pred 3 mesiacmi sa jej na cesticke urobili akoby lupiny kupili sme v lekarni sampon a teraz som si vsimla ze sa jej tie lupiny rozsirili po celej hlave. neviete nieco poradit. predtym mi vzdy zaberal olivovy olej ale teraz akosi nie. co jej na to dat. stryhat nechcem to by bolo to posledne. ale tiez nechce nosit vlasy vo vrkoci. u nas este ako tak zabera celenka . viete tie siroke latkove. aj ked niekedy mi je dos miechu lebo som sa vyhrazala ze ak nebude nosit celenku tak ju ostryham. nosi ju ale na krku. 😀

avuska19
28. apr 2009

pacna, prosím ta môžeš byť konkrétnejšia, čo od avonu?ako sa to volá?

lucia283
28. apr 2009

susik77 ja si myslim,ze jej to neuskodi ked jej budes striekat svoj sprej....ak by som bola doma tak by som ti aj pozrela volajaku tu odbornu knihu,ale myslim,ze ohladom deckej kozmetiky tam nebol nic tak....jedine mozno ze jemnejsie prostriedky pouzivat aby zbytocne nevysusovali pokozku...ale balzam sa ma davat aj detom a spray od gliss kuru jej urcite neuskodi...a inak musi mat tie vlasky teda velmi zaujimave podla toho co pises:DDDkolko ma rokov?

lucia283
28. apr 2009

janulka7
aky sampon pouzivate???lupiny moze sposobit hrozne vela faktorou...dost je dolezite ake su...ci su priamo na pokozke a odlepuju sa od pokozky,alebo su vo vlaskach...a tiez je dolesite ci su suche alebo mastne...to ti povie viac o tom co ich sposobuje....ak su na pokozke moze to byt aj kozny problem,alebo velmi vysusena pokozka koz.pripravkami a ak su mastne tak moze to byt tym,ze sa prilis premastuje pokozka a nie vlasky a potom vznikaju take mastne niekedy aj jemne zltkaste lupinky...ale tie sa odstrania lahko ..treba len castejsie umyvat.a ak nic z toho nepomoze tak potom je este moznost ist za koznou a ta ti poradi 😉

susik77
28. apr 2009

lucia: vsak mozes pozriet do mojho albumu 😉

lucia283
28. apr 2009

je krasna ako taky anielik 😉 no tak este ma napadlo..skus dat troslu menej balzamu tak aby neboli vlasky z neho mastne a nezmyvat....aj ked je zmyvatelny.....ak ho nieje vela tak on sa vsiakne a mozno ti to pomoze....a uplne v pohode sa mozu cesat:D a skus teda este ten gliss kur...a urcite jej len dobre spravi vod s medikom ako som ur raz pisala:D 😉

susik77
28. apr 2009

luci: dik, asi vyskusam gliss kur a ak bude distrib. niekto v okoli Avon, objednam ten krem

lucia283
28. apr 2009

inkau nas v pp bola taka predajna vlasovej kozmetiky a kadernickych potrieb skus pozriet ci neije aj niekde u vas a pozri ci tam nemaju nieco super....ja som u nas konkretne nasla masku proti uzleniu vlasou za 99sk a myslim ze bola 500ml a bola vazne super....len nepametam si ako sa volala....

susik77
28. apr 2009

jj, u nas je kopec tychto kadernictiev s kozmetikou, spytam sa tam. Akurat mam strach, ze ma budu ukecavat na nieco extra drahe. Im ide skor o zisk 😒

lucia283
28. apr 2009

http://www.vlasy-kosmetika.cz/Regenerace-a-pece... nieco taketo mam na mysli,len neviem presne najst to co som mala a uz si ani nepametam ako sa volal...a nie kadernictvo tam je vecsinou drahe...skus iba obchod s kadernickymi pomockami,alebo na skusku tuto masku je aj mensie balenie

susik77
28. apr 2009

to vyzera dobre, diky 😉

lucia283
28. apr 2009

tot som mala a je v pohode...ale ten jeden bol lepsi no nemali ho stale a nedari sa mi ho najst:(

lucia283
28. apr 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5255288 a mam ho ..to som velmi rada aj pre sebe...odporucujem...ja osobne som mala strasny problem s uzlenim a musim uznat,ze ked som tento balzam pouzivala tak uzlenie nebolo az take strasne ja ked som sa rano ucesala a prisla som domov zo skoly tak som pod krkom mala doslova chuvalec domotany a tento balzam mi velmi pomahal....urcite ho skus aj malej..... http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=5241765

janulka7
28. apr 2009

lucia ona ma tie lupiny biele a priamo na pokozke a velmi suche. pouzivame olivovy sampon lebo od johnsona sa jej urobili lupiny vzdy, tak som ho smarila rovno do kosa. 😖 moze to byt aj z fenu? lebo jej vlasy dost dlho schnu a tak musime presusit aj fenom aby nesla hajat s mokrymi. chcela som jej vlasy vzdy nechat volne vysusit ale je to skoro nemozne, kedze sa domov vzdy dostaneme neskoro a neostava cas na nic ine len okupat navecerat a do postele.
ozaj chcem sa este opytat mamiciek co zapletate dcerkam vlasy na noc . davate aj gumycku alebo len tak bez nicoho. ja jej uz budem musiet zapletat. ani nie tak kvoli tomu zeby sa jej robili chuchvalce ale ich ma po celej tvari a ked pridu tie hrozne horucavy tak sa velmi poti. a takto so zapletenymi by to mohlo o nieco lepsie co mi na to poviete.?

lucia283
28. apr 2009

no tak podla opisu su to podla man lupiny z vysusenej pokozky...neviem aky mas olivovy sampon,ale ja som mala dolivu na suche vlasy a ta mi dokonca vysusovala pokozku....neviem ti poradit co by jej mohlo pomoct,ale skus v lekarni nico na velmi suchu pokozku hlavy....a fenovat...no fen nieje dobry ...tan vysusuje nie len vlasy,ale aj pokozku....jed uz tak skus radsej len konce fenovat a pokozku nie....a mozes sksuit ci nepomoze aj nejaky olejovy zabal....

sumienka2525
29. apr 2009

Ahojte, ak mozem tak sa pridam. Aj moja 9 ročná dcérka uz ked sa narodila mala dlhe a cierne vlasy. Teraz ich ma skoro po zadok. Včera som jej pri kupani objavila lupiny na hlave ale dosť veľa až ma to zaskočilo. Takze mame čo riešiť 🙂 Dúfam,ze jej šampón proti lupinám pomôže............. A s tým rozčesávaním vlaskou, sme mali aj mi kedysi strašne problemy a maloktory balzam na rozčesanie nam ako tak pomohol ale kupila som gliss kur s 19 zložkami a mame po probléme a je aj na sluche aj na mokre vlasy. Pouzivame ho uz dlho a som spokojna a aj dcerka sa konečne rada cese. ........... 🙂

susik77
6. máj 2009

baby, tak som kupila v kadernictve ten spray na vlasy od Paula Mitchell pre deti a je super 🙂 lahko rozcesem malej kudrlinky a este jej ich pekne zvyrazni-velmi lahko tuzi, takze aj drzia tvar. stoji 429 kc, ale ona ma par vlaskov, tak nam to hadam vydrzi aj rok 😎

maca793
10. máj 2009

ahojte, už som tu raz dávno písala, že mám dlhovlasé dievky. terajšia skutočnosť je taká, že keď už mali vlasy po pás, tak som im ich zostrihla po plecia ale žiadali ma o to. ja som nechcela, ale urobila som to. vlasy dorastú a bolo ich už aj tak trošku skrátiť.

bielanevesta
30. júl 2009

Ahoj baby🙂
Snáď mi budete vedieť poradiť. U malej som si nedávno všimla, že na temene hlavička má miestami suchú pokožku ktorá sa jej olupuje. Neni to nijak výrazné je to len mierne, ale aj tak ma trápi čo by to mohlo byť. Vedeli by ste mi poradiť ? 🙂 Ďakujem

roasha
30. júl 2009

bielanevesta,neboj sa jej umyvat hlavku samponom proti lupinkam/head n shoulders/,aj mojej sa takato sucha koza obcas v lete objavi,a vzdy nam to pomoze/ono to slniecko da pokozke zabrat, ked nema stale klobucik/ 🙂