Sklenená fľaša na kŕmenie bábätka

26. júl 2022

Odporučte prosím značku fliaš na mlieko a cumlikov na kŕmenie bábätka s ktorými ste spokojne.. Zaujímajú ma len sklenené fľaše

karhu
26. júl 2022

Canpol, simax, bebedor

marianeta
26. júl 2022

Ja som mala pri deťoch len Simax..Mam má tiež sklenené fľaše . Je tu riziko rozbitia, ale zas nenaberu po čase ten pach z mlieka či čajov, čo mne pri plastových fľašiach dosť vadilo..

snehulak77
26. júl 2022

My mame MAM

beata_k
26. júl 2022

Avent Natural

uhnakova
26. júl 2022

Ja som pri oboch detoch pouzivala Nuk, boli to fľaše z hrubeho skla, takze pomerne nerozbitne - rozbili sa len pri pade z väčšej výšky na tvrdý povrch, nerozbili sa, keď dieťa dopilo a nešetrne fľašu caplo na koberec. Pre bábätká som mala malé fľašky (tuším do 120 ml), potom postupne už len veľke. Mali sme aj jednu fľašu Mam, ale tá sa pomerne skoro rozbila, lebo bola z tenšieho skla.

lilienkah
27. júl 2022

Philips avent top tie cumle na fľašku mojej veľmi vyhovujú, ale časom keď zle dotiahnem fľašku zvyknú pretekať..skúšala som aj MAM ale ten ventil na boku proti bublinkam nejak nefunguje..cumliky som skúšala rôzne značky najviac sadol zase avent 😊 čakala som že bibs sa jej budú páčiť no tie odmieta

evaachesa
27. júl 2022

Mali sme Avent natural sklenené, no nakoniec som dojčila, takže používali sme ich chvíľu len na vodu.

luciaruz
12. mar 2024

https://www.lidl.sk/p/thermos-termoska-light-co... toto je za mna uplny vyťaz pomer cena vykon. Rano spravím horúci caj, večer je stale teply