Spací vak Vačice

14. mar 2023

Milé maminky,
uvažujeme nad kúpou nášho prvého celoročného spacieho vaku VAČICE. Keďže má naše dieťa už 19mes. chcela by som sa poradiť s vami mamičky čo tieto spacie vaky používate akú veľkosť by ste nám odporučili. Keďže to je trošku väčšia investícia a chceli by sme nech nám to pár rokov vydrží neviem sa rozhodnúť či zobrať veľkosť M alebo L. Zase aby ho dieťatko neťahalo za sebou po zemi 🤣 . Poraďte prosím.
Ešte by ma zaujímalo celkovo ako ste s nimi spokojné a čo pod vačicu detičkám obliekate.
Ďakujeme 😉.

zelenakobyla123
14. mar 2023

19 mesiacov? Nemôžeš proste napísať rok a pol?

54tinka54
14. mar 2023

Ja mám tiež 19 mesačného a máme celoročný vak vačice veľkosť M. Malý meria cca 82cm a keď v tom vaku stojí, tak ho má tesne nad zemou. L by už asi ťahal za sebou..

basulaak
14. mar 2023

@zelenakobyla123 co ta zerie? Vsak ako pekne si si to zvladla preratat sama. 🙂

autor
14. mar 2023

@zelenakobyla123 Nieje to jedno??? Chcela som napísať presne koľko má a hotovo..myslím že to bolo škoda aj komentovať 🙈.

autor
14. mar 2023

@54tinka54 Super👍. To som potrebovala vedieť. Ďakujem za odpoveď.. a prosím Vás čo mu obliekate pod vak ? Inak ste s ním spokojná ? Rada by som vedela čo najviac.. ideme ho objednať a mam obavy aby to bolo dobre rozhodnutie 😁. Ďakujem..

54tinka54
14. mar 2023

Áno my sme spoko, nie je moc hrubý, taký akurát.. syn má skôr tendenciu sa v spánku potiť, takže tento mu vyhovuje 🙂 obliekam mu pod to buď overal na spanie alebo pančušky (pančuchy sú lepšie lebo keď má overal a ponožky, tak ponožky sú ráno stále dole 😅) s tričkom s dlhým rukávom. Na jar mu budem pod to dávať už asi len plienku a tričko.

autor
14. mar 2023

@54tinka54 Ďakujem , tak idem bez strachu objednávať 😉. Aj my tak budeme zatiaľ robiť že dáme teda pančušky lebo ponožky tiež stále vyzuje. Len nerozumiem celkom tomu že keď objednávate tak je napísané že veľkosť M je od 1-3 rokov a v tej velkostnej tabuľke majú že od 1-4 rokov...ale asi to je individualne. No ved to je ešte ďaleko, tak uvidíme do kedy bude dobrý.

konulka20
14. sep 2023

@54tinka54 👋🏼👋🏼Mate prosim celorocny merino?

54tinka54
15. sep 2023

@konulka20 áno 🙂