Stojan na vaničku Prima Baby - skúsenosti

haifa
18. máj 2014

ahojte je dostatočne stabilný tento stojan? cenovo výhodný no dúfam, že nie na úkor kvality 😒 máte niektorá? ste so stojanom spokojné? za odpovede vopred diky 🙂

ushuaia
18. máj 2014

@haifa ahoj, ako nechcem ta odhovarat, samozrejme je to na tvojom osobnom uvazeni...ale ak to ma byt stojan na vanicku na kupanie...podla mna je uplne zbytocne kupovat...radsej je lepsie a uzitocnejsie kupit lehatko do vanicky...maminky co nemaju skusenosti s babatkami urcite ocenia...,s babatkom je lahsia manipulacia a ked je starsie kupel je zabavnejsi a najma si mozete porobit aj dake fotky... 🙂

haifa
autor
18. máj 2014

@ushuaia ahoj ano chcem kupiť aj lehátko do vaničky len neviem či mám vaničku nasadiť na stojan alebo improvizovať napr. stoličkami

ushuaia
18. máj 2014

@haifa prosim ta s tym si vobec nezatazuj hlavu, bud pouzi stolicky, alebo normalne budes davat jej malu vanicku do velkej vane a tak kupat...inak ver mi deti rychlo rastu a ja by som neriskovala mat dieta vo vanicke na stojane...zbytocne utratis peniazky...my mame velku sprchu a od jej narodenia sa vsetci spolu sprchujeme teda certica je vo vanicke v lehatku...a kupel si velmi oblubila... 😀

smobyk
18. máj 2014

Stojan na vaničku je najlepšie si odskúšať pri kúpe hlavne nech do nej pasuje vanička.pevné stojany maju z boku malý sušiak z našej skúsenosti. Bez stoja na vaničku sa dá zaobísť ako kúpiť kvalitnú vaničku kde si môže dieťatko pololahnúť. Do Vaničiek sa dá bežne dokúpiť opierka plastová , molitánová a iné