Sú plienky z Lidl a z Tesca v poriadku?

katches69
22. apr 2022

Ahojte, otazka pre maminy. Su podla vas plienky lupilu Lidl/Frodo tusim sa volaju z Tesca, v poriadku? Citala som ze su celkom dobre a aj cenovo dostupne. Neviem sa rozhodnut ktore mam drobcovi kupit, samozrejme podla toho ktore mu aj "sadnu".

suzitok
22. apr 2022

Ahoj, preco by neboli v poriadku?
Ja som si napríklad nakúpila Pampers pre maleho, nesadli mu ani klasicke,ani premium, mal vyrážky, zapareniny, červenú pokožku....od Lupilu mu nebolo nic...ani od Tesco plienok, ale tie mu vadili, neviem preco, či boli tvrdsie alebo čo...
Musíš skúsiť, kazdemu sadne niečo iné

andula1988
22. apr 2022

Tesco sme neskusali ale nam lupilu nesadli takmer kazde precikal … lebo mu dobre nedrzali … za nas napriklad babylove alebo dada

alexka89
22. apr 2022

Určite skôr lupilu ako Tesco Fred&flo....môjmu malému som kúpila veľkosť 3a úplne iné boli veľkosťou z Tesca som ledva zapla a lupilupekne pasujú

marisoul
22. apr 2022

@katches69 fred&flo tesco su fajn, tiež už mám poskusane kadeco, ale najlepšie boli bud bella happy (tie sú také stredna cenová trieda) alebo z tých lacnejších určite bevola z kauflandu, tie mi ani raz neprecikali počas noci, aj na dotyk su veľmi príjemné a vychadzaju balenie cca 7€.

gabriela_obzerova
22. apr 2022

@katches69 treba len vyskusat. Moja dcerka tescove prekakala, tieklo to kade tade…. Lidl boli lepsie, ale suche zipsy az tak dobre nedrzali. Myslim ze z dm babylove boli najlepsie z tychto lacnejsich

jaroe
22. apr 2022

@katches69 ja mám radšej Fred a flo, ale dá sa aj Lidl...

jaroe
22. apr 2022

@katches69 a čo sa týka toho, či sú ok, tak nie, žiadne jednorazovky nie su ok. Ok sú látkové plienky🙂

kris_tin257
22. apr 2022

My od polroka fungujeme nad Tesco plienkami (malý má 2,5 roka) a teda nikdy žiaden problém nebol

hruska91
22. apr 2022

My zas u jednej dcéry sme mali plienky z dmka babylove alebo lupilu a super, pri druhej sa jej z oboch zaparoval zadok a sadli jej iba pampers… asi každé dieťa inak.

titla
22. apr 2022

@katches69 Pri synovi sme skusali aj Tesco plienky, boli o.k., ale ovela viac mu sedeli Lupilu, lepsie ako Pampers, pouzivali sme tie. Aj z DM boli velmi dobre. Ale je to individualne, kazdemu dietatu moze vyhovovat nieco ine, treba len vyskusat.

lenkau22
22. apr 2022

Ja pouzivam od zaciatku plienky z Lidlu a som spokojna. Dcera mi prespi celu noc a po 12hodinach ked jej vymenim poplienku tak je fajn nepretecie vydrzia fakt vela. Myslim si ze pampersky su hlavne o tom ze je to znama znacka zbytocne drahe a kvalitou ako z lidlu. Mala som aj pampers ale nejaky rozdiel nevidim

mirka438
22. apr 2022

Mojim detom pampersky vobec nesadli. Prvy nosil tescove aj lidlove, oboje sedeli a mladsia nosila tie obycajne dmkove ale ako zmenili obal zaparila sa tak, ze sme 2 mesiace chodili k doktorke. Tak teraz davam na noc dm nature, tie su super a na den tescove tie gatkove a striedam ich s uciacimi gatkami s bavlnenou plienkou.