Termofľaša pre dieťa s cumlíkom

sisa7587
24. nov 2022

Prosím poraďte mi akú fľašu kúpiť 1.5 ročnému drobcovi, ktorá udrží teplo.
Malý nechce piť zo žiadneho cumlika, pije len z cumlika na fľaše od značky dr.Brown. ten cumlík je na úzku fľašu takže potrebujem kúpiť úzku termoflasu kde môžem vymeniť ten naustok/cumlík za náš cumlík.
Ide nám o to že keď ideme na prechádzku malý je zvyknutý si v kočíku popíjať teplý čaj no teraz keď sa ochladilo mu teplý čaj nevydrží. Preto nám treba termoflasu, len ide o to aby sa dal vymeniť cumlík na náš.
Ďakujeme.

zuzkaa1991
24. nov 2022

@sisa7587 skusali ste slamku? Lebo my mame termosku ktora krasne drzi teplotu v zime aj v lete skusit ho naučiť na slamku ;) cez pohár....lebo nie som si istá ci taka flaska je na cumlik

sisa7587
autor
24. nov 2022

@zuzkaa1991 slamku sme skúšali no nevie piť cez slamku. On si tak zvykol na ten cumlík že keď zaspáva tak musí mať fľašku a jeho decku a tak si to pomaly cuca že zaspí. On taký normálny cumlík odmieta a na toto si strašné navykol.

zuzkaa1991
24. nov 2022

@sisa7587 aj moja bola tvrdy oriesok a sme len skusali stale stale (nemyslím od začiatku nech hned pije ale skusali jej davat odpijat cez slamku)

sisa7587
autor
24. nov 2022

@zuzkaa1991 budeme musieť aj my tak. Ďakujem za radu.

zuzkaa1991
24. nov 2022

@sisa7587 my mame od thermos akoze nadavala som ze take drahe ale topka netečie a fakt dvakrát pri mori mame asi druhy treti rok(kupijem len slamky) dvakrát pri mori pekne vydrzal napoj izbovej teploty a zas v zime vydrzi pekne teply ;)