Vanička na kúpanie

ameema
7. jan 2023

Ahojte. Rozmýšľam nad kúpou takejto ( alebo podobnej) vaničky na kúpanie. Ide o to, že moc nemám priestor na veľkú klasickú vaničku a táto mi príde super práve v tom že mi bude ten priestor šetriť.
Čítala som že vanička je dosť veľká ale aj tak mám taký pocit, že za pol roka budem kupovať druhu lebo bábo sa do nej nevojde. Vo svojom okolí nemám nikoho kto by takýto štýl vaničky doma mal a preto sa chcem opýtať či máte niektorá skúsenosti a či by ste mi ju teda odporučili alebo radšej kúpiť veľkú a nájsť jej doma miesto. Ďakujem

snehulak77
7. jan 2023

Ahojky, túto neodporúčajú lekári. Ale existujú tak v normálnej veľkosti ale skladacie, radšej by som zvolila to

queen_mary
7. jan 2023

My sme mali stokke flexibath.

eternity24
7. jan 2023

@ameema ja som mala túto pre dcerku. Nepočula som o tom, že by ňu lekári neodporúčali. Dcérka sa do nej zmestila myslím do 1,5 roka. Potom už vedela chodit/stať, tak z nej prešla rovno do veľkej vane alebo osprchovala som ju v sprchovom kúte.

snehulak77
7. jan 2023

@eternity24 zachytila som to viackrát, aj fyzioterapeuti o tom hovorili, ale keďže som takéto vedierko nemala, tak som tomu nevenovala pozornosť. Ale v každom prípade, hlavne, že ste boli spokojná 😉

veronika_sk000
7. jan 2023

@ameema ja som ju kupovala, ked mal uz polroka, zmesti sa do nej aj teraz, ked ma rok, ale uz mi bolo nepohodlne ho umyvat, hlavne zadok, kedze sam stat nevie a drzat ho v jednej ruke bol tiez boj, tak som rovno presla s nim do velkej vane, ale vanicku stale mam doma a urcite ju vyuzijem minimalne na sedaci kupel, ak by bolo treba, ja som s nou bola velmi spokojna a malemu sa v nej velmi pacilo, v lete sa v nej nonstop cvachtal..a fakt setri miesto, lutujem, ze som ju neobjavila skor

mamamasama
7. jan 2023

Je to najlepsia vanicka, aku sme mali. Mali ju vsetky 3 deti. Dieta je v nej maximalne 5 minut, kedze je vhodna do roka a v zivote a to, ze ju lekari neodporucaju je pre mna novinka. Tak hadam v nej dieta nenechas same cvachtat hodinu. Po roku sme presli na vacsiu verziu a je takisto skvela. Vhodna do 4 rokov. Nemenila by som. Najlepsia vec pre maminky, ktore kupu bez pomoci inych.

punkerka2510
7. jan 2023

@ameema ja som ju mala pri oboch a bola som veľmi spokojná dieťa sa v nej neudrie nesmykne je pogumovaná správna ktop pre nás a ja ju darujem nám je už mala a lekári neodporúčajú veľa vecí a co ? Lekári nám povedali ze nikdy nebudeme mat deti a mame dve

snehulak77
7. jan 2023

@punkerka2510 no lekári neodporúčajú ani korytkovy kočík, ale môj syn má na to iný názor 😂

simona92101
7. jan 2023

@ameema nam nevyhovovala,pokial bola dcerka malicka a nevedela sediet tak sa smykala do stran.
Pri druhej dcerke som kupila skladaciu vid foto a je super

kitycat
7. jan 2023

@ameema nie je to taka ta na sedenie vanicka? Ze to tam ma aj nejaku tu zabranku na zadocek? Neviem, ci to je vhodne pre nesediace babatko... Ci na to ennarazaju, ze doktori neodporucaju do ircitejo veku. Ja mam taku vanicku velku, co polozim na vanu, a mala mi tam lezi a ja ju drzim pod ramienkami a hlavičkou... Je to boj ked chcem umyt chrbatik

Mame maly byt, ale vanicku skladujeme na okraji vane alebo na skrini v kupelni. Chvilu som chcela skladaxiu, ale nakoniec som spokojna aj s touto, lwbo mam babo vyššie

dddominikaa125
10. mar 2023

@simona92101 Dobry den, zaujimalo by ma ako dlho sa susi ten vankusik, ci je to prakticke dakujem 🙂

simona92101
10. mar 2023

@dddominikaa125 ja som s tym velmi spokojna,vanicku rozlozim,polozim krizom cez vanu,napustim troska vody a pekne kupem.potom len vypustim ventil.vankusik po namoceni vyzmycham,a necham na susiaku do rana vysusit,raz do tyzdna operiem.je to prakticke,ked je babatko este novorodenec,pekne tam zapasuje,nemusi sa clovek bat ze sa vysmykne z ruk.